Beyoğlu Cafe

E-posta Gönder

Beyoğlu Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Beyoğlu Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Beyoğlu Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Beyoğlu Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Beyoğlu Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Beyoğlu Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Beyoğlu Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Beyoğlu Cafe Hakkında

Hayatınız en eğlenceli gecelerinden biri olacak olan bekârlığa veda partinizi Beyoğlu Cafe Bar ayrıcalığıyla unutulmaz kılabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca Adana’nın Seyhan ilçesinde hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, eğlence sektöründe tercih edilen adreslerden biri olma özelliğimiz bulunuyor. Hizmete başladığımız yıldan bugüne profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçladık. Kısa zamanda sevilen ve eğlenmek isteyen misafirlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda geniş kitlelere ismimizi duyurduk.

Arkadaşlarınızla birlikte evlilik sürecindeki yorgunluğunuzu ve stresinizi atacağınız ve düğününüze farklı bir ruh halinde hazırlanmaya devam edeceğiniz bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak keyifli vakit geçirebileceksiniz. Ayrıca nikâh sonrası eğlenceleri, nişan kutlamaları, doğum günleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

İşletmemiz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Seyhan ilçesinde Yenibaraj Mahallesinde bulunuyor keyifli ortamımızla misafirlerimizi neşelendiriyoruz.

Organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak kare masalarımızın yerleşim planını hazırlıyor, masaları birleştirerek tek kişilik ziyafet masası oluşturuyoruz. Konsept bir eğlenceyle özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız temin edeceğiniz masa ve sandalye süslemeleri, aksesuar ve dekorlarla kendi tarzınızda davet alanınızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Dinlemeye doyamayacağınız profesyonel orkestra ve ses sanatçımızın çaldığı ve söylediği müziklerle keyifli anlar geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, cızırtısız ve kesintisiz kulağa hoş gelen müziklerle sizi buluşturuyoruz. Ayrıca ambiyansa renk katan ışık sistemimizle sizi havaya sokuyoruz.

Beyoğlu Cafe Adana olarak size birbirinden lezzetli alkollü ve alkolsüz kokteylleri deneyimleme fırsatı da tanıyoruz. Profesyonel barmenimiz tarafında yapılan içeceklerimizle size farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Siz de bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Barajyolu 7,5 durak Seyhan, Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyoğlu Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.