Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Anka Wedding

 • Kapasite
  150 - 850 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anka Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Anka Wedding Kapasite

Yemekli
Min. 150 - Maks. 850
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 850

Anka Wedding Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anka Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anka Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anka Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Anka Wedding kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Anka Wedding kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Anka Wedding Hakkında

Geleneklerimizin yaşatıldığı kültürümüzün önemli davetlerinden olan kına gecelerinizi düzenlemek için en kaliteli hizmetlerin sunulduğu B&B Anka Wedding Adana’da buluşmaya ne dersiniz? Şehrin gürültüsünden uzak, göl kenarındaki mekanımızda çiftlerimize harika bir kına gecesi hazırlıyoruz. Açık ve kapalı davet alanlarımız sayesinde işletmemiz tüm yıl boyunca faaliyet gösteriyor. Profesyonel ekibimizle birlikte tüm istekleriniz bir çırpıda yerine getirilmekle kalmayıp tam da dilediğiniz şekilde size ulaşıyor.

Davet Alanları

Kına gecenizi gerçekleştirebileceğimiz açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alan alternatifimiz bulunuyor. Davet alanlarımızda kına geceleri için ortalama 100 ila 200 misafir ağırlayabiliyoruz. Doğanın göbeğindeki mekanımız, yemyeşil heybetli ağaçlarla çevrili olması ve çim zeminde yer alması sayesinde konuklarımızın içini açıyor. Kapalı salonumuz da kolonsuz yapısı itibariyle ferah ve herkesin her noktayı rahatlıkla görebileceği iç mimariye sahip.

Dekorasyon

Genel anlamda modern bir dekorasyonu bulunan Adana Anka Wedding‘de oturma düzeninde beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Kına gecesi atmosferini elbette hazırladığımız sahne tasarımıyla yansıtıyoruz. Siyah perde üzerine çapraz biçimde bağlanan rengarenk tüller, büyük renkli çiçekler taktığımız arka fonumuz kına gecelerinin enerjisini hissettiriyor. Kına tahtı yerleştirmeyi de tabii ki unutmuyoruz. Dilerseniz Osmanlı, Hint, Roman, prenses konseptlerini de düzenleyebileceğimizi belirtmeden olmaz.

Hizmetler

Kına gecelerinin detaylı bir hazırlık aşaması olduğunu biliyoruz. Bundan ötürü deneyimli organizatörlerle çalışıyor, çiftlerimizin üzerinden büyük bir yük alıyoruz. Organizasyon sorumlularımız kına tepsisinden Hint kınasına kadar tüm aksesuarlarınızın teminatını gerçekleştirirken ayrıntılı bir düğün planı yapmayı da aksatmıyor. Kına müziklerimiz, dans ekiplerimiz, davul şovlarımız eğlenceli bir gece yaşamanız için benzersiz bir performans sergiliyor. Işıklandırma ve ses sistemlerimiz son teknoloji ekipmanlardan seçiliyor.

Tabiatın güzellikleriyle baş başa kalabilmeniz, göl manzarasıyla görsel bir şölene eşlik edebilmeniz açısından Adana kına gecesi mekanları arasında ayrıcalıklı bir yere konumlanan işletmemizin farklılıklarla dolu dünyasından yararlanmak ister misiniz? Yalnızca davet alanımızın atmosferi değil, hizmetlerimizin çeşitliliği ve kalitesiyle de adımızdan söz ettiriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi için sayfamızın alt kısmındaki iletişim adresleri üzerinden bizimle irtibat kurabilir veya Ücretsiz Fiyat Teklifi Al butonumuza tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karslılar Mah. 82002 Sok. No:54/A Çukurova/Adana

 • Haritadaki Konumu

  Anka Wedding Yol Haritası

Anka Wedding Düğün Yorumları (1)

Zeynep & Salih

Düğün Tarihi: 29.06.2022

Burcu Ablacım Merhaba, her şey için çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi rüya gibiydi.. Bana kızın gibi yaklaşman ve sayamayacağım çok güzel şeyler yaşattığınız için teşekkür ederim...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.