B&B Anka Wedding

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Anka Wedding
Açık Alan
Yemekli
Min. 40 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 40 - Maks. 875

B&B Anka Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000-40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

B&B Anka Wedding Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

B&B Anka Wedding Sıkça Sorulan Sorular

B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


B&B Anka Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

B&B Anka Wedding kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

B&B Anka Wedding Hakkında

Geleneklerimizin yaşatıldığı kültürümüzün önemli davetlerinden olan kına gecelerinizi düzenlemek için en kaliteli hizmetlerin sunulduğu B&B Anka Wedding Adana’da buluşmaya ne dersiniz? Şehrin gürültüsünden uzak, göl kenarındaki mekanımızda çiftlerimize harika bir kına gecesi hazırlıyoruz. Açık ve kapalı davet alanlarımız sayesinde işletmemiz tüm yıl boyunca faaliyet gösteriyor. Profesyonel ekibimizle birlikte tüm istekleriniz bir çırpıda yerine getirilmekle kalmayıp tam da dilediğiniz şekilde size ulaşıyor.

Davet Alanları

Kına gecenizi gerçekleştirebileceğimiz açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alan alternatifimiz bulunuyor. Davet alanlarımızda kına geceleri için ortalama 100 ila 200 misafir ağırlayabiliyoruz. Doğanın göbeğindeki mekanımız, yemyeşil heybetli ağaçlarla çevrili olması ve çim zeminde yer alması sayesinde konuklarımızın içini açıyor. Kapalı salonumuz da kolonsuz yapısı itibariyle ferah ve herkesin her noktayı rahatlıkla görebileceği iç mimariye sahip.

Dekorasyon

Genel anlamda modern bir dekorasyonu bulunan Adana Anka Wedding‘de oturma düzeninde beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Kına gecesi atmosferini elbette hazırladığımız sahne tasarımıyla yansıtıyoruz. Siyah perde üzerine çapraz biçimde bağlanan rengarenk tüller, büyük renkli çiçekler taktığımız arka fonumuz kına gecelerinin enerjisini hissettiriyor. Kına tahtı yerleştirmeyi de tabii ki unutmuyoruz. Dilerseniz Osmanlı, Hint, Roman, prenses konseptlerini de düzenleyebileceğimizi belirtmeden olmaz.

Hizmetler

Kına gecelerinin detaylı bir hazırlık aşaması olduğunu biliyoruz. Bundan ötürü deneyimli organizatörlerle çalışıyor, çiftlerimizin üzerinden büyük bir yük alıyoruz. Organizasyon sorumlularımız kına tepsisinden Hint kınasına kadar tüm aksesuarlarınızın teminatını gerçekleştirirken ayrıntılı bir düğün planı yapmayı da aksatmıyor. Kına müziklerimiz, dans ekiplerimiz, davul şovlarımız eğlenceli bir gece yaşamanız için benzersiz bir performans sergiliyor. Işıklandırma ve ses sistemlerimiz son teknoloji ekipmanlardan seçiliyor.

Tabiatın güzellikleriyle baş başa kalabilmeniz, göl manzarasıyla görsel bir şölene eşlik edebilmeniz açısından Adana kına gecesi mekanları arasında ayrıcalıklı bir yere konumlanan işletmemizin farklılıklarla dolu dünyasından yararlanmak ister misiniz? Yalnızca davet alanımızın atmosferi değil, hizmetlerimizin çeşitliliği ve kalitesiyle de adımızdan söz ettiriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi için sayfamızın alt kısmındaki iletişim adresleri üzerinden bizimle irtibat kurabilir veya Ücretsiz Fiyat Teklifi Al butonumuza tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karslılar Mah. 82002 Sok. No:54/A Çukurova/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  B&B Anka Wedding Yol Haritası

B&B Anka Wedding Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zeynep & Salih

Düğün Tarihi: 29.06.2022


Burcu Ablacım Merhaba, her şey için çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi rüya gibiydi.. Bana kızın gibi yaklaşman ve sayamayacağım çok güzel şeyler yaşattığınız için teşekkür ederim...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.