• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ayna Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ayna Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ayna Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayna Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ayna Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayna Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ayna Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ayna Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayna Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Ayna Restaurant Hakkında

Yemyeşil bir kır alanında doğanın tam da kalbinde kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Ayna Restaurant Kozan olarak uzun yıllar boyunca Adana’da hizmet sektöründe faaliyet göstererek misafirlerimizin memnuniyeti için çaba harcıyoruz. Hali hazırda yeme içme üzerine verdiğimiz hizmetten farklı olarak özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor, kır bahçemiz ve kapalı alanımızı çiftlere tahsis ediyoruz.

İki farklı davet alanında organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz. Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanımız bulunuyoruz. Yılın dört mevsimi de hizmet verebildiğimiz gerekli ısıtma sistemlerinin mevcut olduğu kapalı alanımızda ve doğa manzaralı yemyeşil kır bahçemizde istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz.

Kına organizasyonlarında konseptinize uygun tarzda kına tahtı, kına süslemesi ve aksesuarlar temin ediyor, davet alanımızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliyoruz. Her sene değişen kına ile ilgili trendleri takip ettiğimizden dolayı davet alanımıza modern bir görünüm kazandırıyoruz. Davetli masa ve sandalyelerini de geniş aralıklarla, herkesin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, konsepte uygun masa ve sandalye giydirmeleriyle hazırlıyoruz.

Geniş repertuvara sahip orkestramız ve müzisyen eşliğinde eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız davul şov hizmeti de veriyoruz. Ses sistemimizde kaliteli ekipmanlar kullandığımızdan dolayı kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.

Sevdiklerinizle birlikte nikâh töreni sonrası etkinliğinizde lezzetli yemekler yiyebilir, sünnet, kına ve düğün etkinliklerinizde doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca kurumsal etkinlikler, toplantılar ve özel gün buluşmalarında da faaliyet göstererek kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Ayna Restaurant Kozan kına organizasyonu için çiftler tarafından tercih edilen adreslerden biriyiz. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla birlikte unutulmaz bir gün geçirebilmeniz için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden kolaylıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Sırelif Mevkii Mobay Petrol Yanı ( Kozan Devlet Hst. 3km ileri ), 01512 Kozan/Adana

 • Haritadaki Konumu

  Ayna Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.