Ayas Otel

E-posta Gönder

Ayas Otel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Ayas Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Ayas Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ayas Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Ayas Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Ayas Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ayas Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ayas Otel Hakkında

Ayas OtelHayallerinizi sınırlandırmaksızın istediğiniz konseptte kına ve bekârlığa veda partinizi en iyi şekilde kutlayabileceksiniz.

Ayas Otel Yumurtalık olarak Adana’da misafirlerimizin konforlu bir gün geçirmeleri için ekip olarak titizlikle çalışıyor keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Konaklama hizmetimizden farklı olarak özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi istediğiniz şekilde kutlamak için bir elimizden geleni yapıyoruz.

Organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız birden fazla alanımız bulunuyor. Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak;

Yeşillikler içinde düzenli aralıklarla peyzaj düzenlemesi yapılan bahçemizde 600 kişilik

Havuz başı restoranımızda 600 kişilik

Deniz manzaralı teras restoranımızda 120 kişiye kadar organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi şu şekilde planlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir konseptle kutlamak istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve süsleme temin ediyoruz. Kına tahtı tercihini giyineceğiniz kıyafetin renk tonlarında tercih ederek uyumlu bir şekilde görünmenizi sağlıyoruz.

Davetli sayınızı öğreniyor, yuvarlak 8 kişilik masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa üstlerinde ve sandalyelerde kullandığımız giydirmeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyoruz. Davet alanına ilk girişinde çiçekli tak kuruyor, konfeti ve volkan gösterisiyle sizi karşılıyoruz. Profesyonel müzik ve orkestrayla anlaşıyor geniş repertuvara sahip müzisyenler eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Türk mutfağının seçkin lezzetlerinin var olduğu menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğini sizinle birlikte belirliyor, organizasyon öncesi yemekleri test etme imkânı da tanıyoruz.

Bizim ev sahipliğimizde düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, mezuniyet kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlenceleri ayrıcalıklı bir şekilde kutlayabilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Sayfa üzerinden bizimle iletişime geçerek Yumurtalık Ayas Otel fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Akyuva Mah. Adana Sokak Sok. No: 1 Yumurtalık/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ayas Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.