Atmaca Restaurant & Bar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

Damak tadınıza uygun yemeklerle organizasyonlarınızda eğlenceli zaman geçirebileceksiniz Atmaca Restaurant Adana olarak uzun yıllar boyunca özel günlerinizde sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Şehrin gürültüsünden uzak alanda bulunan restoranımızda keyifli bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyor, özel organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz.


Günlük hizmet akışımızdan restoran işletmeciliği yapsak da özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Restoranımız toplu organizasyonlar için oldukça elverişlidir ve özel günlerini kutlamak isteyen çiftler tarafından ilgi görülen bir adres.


Bekârlığa veda partileri başta olmak üzere; nikah sonrası yemekleriniz için gerekse toplu organizasyonlarınız için konuklarımıza hijyenik mutfağımızda titizlikle hazırladığımız yemeklerimizi sunuyoruz. Nişan kutlamanızı daha butik bir organizasyonlar gerçekleştirmek istiyor, doğum gününüzü canlı müzik eşliğinde neşeli bir kutlamayla unutulmaz kılmak istiyorsanız tam da aradığını adrestesiniz. Ayrıca kurumsal etkinlik, eğlence ve yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Restoranımızda organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçemizde ve misafirlerimizin konforu dikkate alınarak tasarlanmış kapalı alanımızda keyifli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.


Davetli sayınızla ve organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsimle doğru orantılı olarak davet alanımızı belirliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi istediğiniz şekilde yerleştiriyor, eğer dilerseniz masaları birleştirerek uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.


Zengin yemeklerden oluşan menümüzü görünce acıkmaya başlayacaksınız. Usta aşçılarımızın hazırladığı ara sıcak, soğuk meze ve ana yemeklerde damak tadınıza uyacak birçok lezzeti size sunuyoruz. Yemeklerimizde kaliteli ürünler kullanıyor günlük olarak taze yeşillik ve sebzeler, güvenilir iş ortaklarımızdan da beyaz ve kırmızı etlerimizi temin ediyor, uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Menüde değişiklik yaparak organizasyonlarınızda istediğiniz menüyü hazırlıyoruz.


Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek organizasyon detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karslılar Mahallesi, 82002. Sk. 63-1, 01170 Çukurova/Adana

Atmaca Restaurant & Bar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!