Aşk Balo Salonu

E-posta Gönder

Aşk Balo Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sarıçam, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 300-400
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Masalım Organizasyon Kına Evi
55 8 26

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Osmanlı Vip Davet Sarayı
31 2

Çukurova

Osmanlı Vip Davet Sarayı

200-300
50 TL'den az
Otel Seyhan
20 2

Seyhan

Otel Seyhan

100-200
50-100 TL

Hakkında

Kültürümüzde önemli bir değere sahip düğün organizasyonları kadar değer verdiğimiz kına ve bekârlığa veda partinizi eğlenceli bir organizasyonla kutlamaya ne dersiniz?

Aşk Balo Salonu Adana olarak uzun yıllar boyunca Sarıçam’da hizmet veriyor, çiftlerin mutlu günlerinde isteklerini harfiyen yerine getirerek organizasyonlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ve düğün sektöründe deneyimli bir kadromuz var. Özel organizasyonlara disiplinli bir şekilde hazırlanıyor, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Salonumuz kolonsuz, yüksek tavanlı ve geniş oyun pistine sahip olduğundan dolayı davetlilerinizin ve sizin ferah bir ortamda eğlenmenizi sağlıyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi faaliyet gösteriyor, sorunsuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına organizasyonunuz için sizinle görüştüğümüzde nasıl istediğinizi öğreniyor, sonrasında da organizasyonunuz için size özel bir planlama yapıyoruz.

Tarzınıza uygun renk alternatifleri sunarak masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Konsept bir organizasyonla kına gecenizi kutlamak istiyorsanız ortaklık kurduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı, dekor, kısa süslemeleri temin ediyor, salonumuzu istediğini şekilde hazırlayabiliyoruz.

Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestralarla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz davul şov ve kına ekibinin sergilediği gösteriler de eğlencenize eğlence katabiliyor, alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Bu özel gününüzde size, sizinle ve davetlilerinizle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.

Sadece kına ve bekârlığa veda organizasyonlarında da değil yıl içerisinde düğün, sünnet, nişan, mezuniyet kutlaması, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Siz de ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız ve Adana Sarıçam Aşk Balo Salonu iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

Muazzez Hanım

 • Adres: Gültepe Mahallesi 857. Sokak Memursen 308 Toki/ Adana

Aşk Balo Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Aşk Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Aşk Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!