Aşk Balo Salonu

E-posta Gönder

Aşk Balo Salonu

Aşk Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Aşk Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aşk Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aşk Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aşk Balo Salonu Hakkında

Kültürümüzde önemli bir değere sahip düğün organizasyonları kadar değer verdiğimiz kına ve bekârlığa veda partinizi eğlenceli bir organizasyonla kutlamaya ne dersiniz?

Aşk Balo Salonu Adana olarak uzun yıllar boyunca Sarıçam’da hizmet veriyor, çiftlerin mutlu günlerinde isteklerini harfiyen yerine getirerek organizasyonlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ve düğün sektöründe deneyimli bir kadromuz var. Özel organizasyonlara disiplinli bir şekilde hazırlanıyor, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Salonumuz kolonsuz, yüksek tavanlı ve geniş oyun pistine sahip olduğundan dolayı davetlilerinizin ve sizin ferah bir ortamda eğlenmenizi sağlıyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi faaliyet gösteriyor, sorunsuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına organizasyonunuz için sizinle görüştüğümüzde nasıl istediğinizi öğreniyor, sonrasında da organizasyonunuz için size özel bir planlama yapıyoruz.

Tarzınıza uygun renk alternatifleri sunarak masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Konsept bir organizasyonla kına gecenizi kutlamak istiyorsanız ortaklık kurduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı, dekor, kısa süslemeleri temin ediyor, salonumuzu istediğini şekilde hazırlayabiliyoruz.

Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestralarla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz davul şov ve kına ekibinin sergilediği gösteriler de eğlencenize eğlence katabiliyor, alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Bu özel gününüzde size, sizinle ve davetlilerinizle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.

Sadece kına ve bekârlığa veda organizasyonlarında da değil yıl içerisinde düğün, sünnet, nişan, mezuniyet kutlaması, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Siz de ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız ve Adana Sarıçam Aşk Balo Salonu iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mahallesi 857. Sokak Memursen 308 Toki/ Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aşk Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.