Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ceren Bindallı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ceren Bindallı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ceren Bindallı Hakkında

En özel gecenizde kusursuz görünmek ister misiniz? Ceren Bindallı Adana olarak her konsepte uygun bindallı ve kaftan modellerimizle kına ve bekârlığa veda partilerinizde muhteşem görünmenizi sağlıyoruz. Farklı tasarımlar, yaratıcı fikirlerimizle Adana Seyhan’da faaliyet gösteriyor, birlikteliğini muhteşem bir organizasyonla kutlamak isteyen gelin adaylarının hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Kına geceleri geleneklerimizin en güzel yansımasıdır. Düğün organizasyonu kadar önem verdiğimiz bu özel günü konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız istediğiniz konsepte uygun tasarımlarımızla sizi buluşturuyoruz. Yenilikçi ve tasarımcı ruhuna sahip ekibimiz ile birlikte isteklerinizi dikkatle dinliyor, size en çok yakışan modeli belirlerken tavsiye ve önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz. Her sene değişen trende uygun olarak modellerimizi güncelliyor, isterseniz size özel tasarımlar da yapıyoruz.

Kaftan ve bindallınıza karar verirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedelim size. Öncelikle vücut tipiniz çok önemlidir. Vücut hatlarınızı ortaya çıkarak ve sizinle bütünleşen bir model için her şeyi incelikle düşünüyor, ölçülerinizi alıyoruz. Kına gecenizi gerçekleştireceğiniz mekân özellikleri ve konseptiniz doğrultusunda kaftan ve bindallı modellerimizi gösteriyor, rengine karar veremiyorsanız önerilerde bulunuyoruz.

Mürdüm renginin muhteşem enerjisi, kırmızının şıklığı, grinin asilliği ve saks mavisinin kusursuzluğuna bayılacaksınız. Her renk ve tonda modellerimiz bulunuyor. Omuzlardan sarkan apoletler ve kesme taşlarla işlenmiş muazzam tasarımlar ile kına gecenizde istediğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz. Modası hiç geçmeyen her zaman tercih edilen pelerin bindallı modellerimizde de renk seçeneklerimiz bulunuyor. Modelinizi belirledikten sonra tam da üstünüze göre olabilmesi için prova yapıyor ve kısa süre içinde hazırlıyoruz.

Ceren Bindallı olarak bindallı ve kaftan modellerimiz için kiralama hizmeti de veriyoruz. Mağazamıza gelerek tasarımlarımızı yakından inceleyebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Seyhan/Adana

  • Haritadaki Konumu

    Ceren Bindallı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.