Akkota Production A.Ş.

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Akkota Production A.Ş. Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Akkota Production A.Ş. Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Akkota Production A.Ş. Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Etkinlik başı


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Akkota Production A.Ş. Hakkında

Samsun’un görkemli düğünlerinde arka planda yer alan ve her türlü ışık, ses ve düzenleme gereksinimlerini karşılayan bir şirketiz. Deneyimli ekibimiz ve zengin kadromuzla düğün davetinizin teknik ihtiyaçlarıyla ilgileniyor ve her ayrıntıyı dikkatle ele alıyoruz. İşimizin kalitesini bizden övgüyle söz eden çiftlerden duymanız mümkün. Akkota Production A.Ş. olarak düğün davetlerinizin hem organizasyonu hem de teknik donanımını üstlenerek hayallerinizi gerçek kılıyoruz.

Deneyim
Unutulmaz bir düğün davetinin olmazsa olmazı elbette üstün kalitede iyi bir müzik sistemidir. Bu sistemi tamamlayacak sahne ve ışık donanımlarıyla düğün eğlencenizin sınırsız olmasını garantiliyoruz. Akkota Production hakkında söyleyebileceğimiz özelliklerin başında, tüm ihtiyaçlarınızla tek tek ilgilenecek olmamız geliyor. Deneyimli ve uzman ekibimizle düğün mekanındaki teknik organizasyonu üstlenerek gerekli hazırlıkları en iyi şekilde yapıp, kaliteli ekipmanlarımızı düğün davetinizin boyunca hizmetinize sunuyoruz.

Hizmetler
Samsun ışık ses düzenleme sistemleri hizmetlerimizi birkaç başlık altında toplayabiliriz. Davetinizde düğün belgeselinizi veya size özel bir klibi misafirlerinizle paylaşmak isterseniz, barkovizyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca LED ekran, lazer, ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini de temin ediyoruz. Eğlencenin temposunun asla düşmemesi için size en iyi DJ ve grupları getirebiliriz. Ayrıca zengin portföyümüzden zevkinize uygun düğün orkestralarını da seçebilirsiniz.

Ekipmanlarımızın tamamı bize ait. Düğün davetinizi renklendirmek için havai fişek gösterisi de dahil olmak üzere pek çok farklı etkinlik ve eğlence alternatifi sunabiliyoruz. Sadece Samsun’da değil, şehir dışındaki davetlerinizde de tüm kadromuz ve üstün ekipmanlarımızla yanınızdayız. Arzu ederseniz farklı ekipmanların kiralanmasında da yardımcı olabiliriz. Size en iyi hizmetleri verebilmemiz için düğün tarihinden 1 hafta önce bize ulaşmanızı rica ediyoruz.

Ek Hizmetler
Düğünlerinizin yanı sıra, nişan, söz, kına, doğum günü kutlaması ve diğer özel günlerinizin organizasyonunu bize emanet edebilirsiniz. Romantik bir kır düğününden şaşalı bir balo düğününe veya kına gecesine kadar tüm kutlamalarınızda kapsamlı paketlerimizle hizmete hazırız. Çiftlerimize farklı konseptler ve zengin aksesuar çeşitleri sunarak davetlerinin unutulmaz olmasını garanti ediyoruz. Aynı zamanda LCV hizmeti, düğün fotoğrafçısı, pasta, catering gibi konularda da yanınızdayız.

Samsun ve çevre illerdeki düğünlerin bir numaralı tercihi olmamızı teknik donanımımıza, yeteneğimize ve samimiyetimize borçluyuz. Yılların getirdiği tecrübelerimizle sizi iyi tanıyor, ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak en iyi şekilde karşılıyoruz. Akkota Production A.Ş. firmamızla çalışmak isterseniz Samsun ses ışık sahne sistemlerine dair talepleriniz ve diğer tüm davetleriniz için sayfadaki formu doldurarak veya aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşıp randevu alarak irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.