Showses

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Showses Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Showses Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Showses Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Etkinlik başı


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  5 saatten fazla


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Showses Hakkında

Işık ve ses düzenleme konusunda kaliteli hizmet almak ister misiniz?

Show ses olarak 1978 yılında kurulduk. Ses, ışık, sahne, truss, görüntü, jeneratör sistemlerinde yardımcı oluyoruz. Her türlü organizasyonunuz sağladığımız hizmetler en kaliteli olsun diye uğraşıyoruz.

Düğün organizasyonlarının unutulmaz anları eğlendiniz, pistte arkadaşlarınız ile dans ettiğiniz zamanlar…

Bu yüzden ne kadar kaliteli ses ekipmanları kullanırsanız eğlenceniz o kadar kesintisiz sürer. Biz eğlenceniz yarıda kalmasın diye DJ, grup ve orkestra organizasyonları sağlıyoruz. Birlikte eğlendiğiniz arkadaşlarınızla ortak bir dile sahip olursunuz. Her yaştan insan aynı müzikte oynar, aynı şarkıları söyler. Bu yüzden müzik evrenseldir. Biz de hem ses ekipmanları hem de müzisyenlerimizle beraber ortak eğlence anlayışınızı sunuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda mekanın her yerine eşit olarak ses iletimi sağlanmalıdır. Ses ne kadar önemli ise ışığın dağılımı da çok önemlidir.

Mekânı gösteren ışığın kalitesidir. Fotoğraflarda da ışık çok önemlidir. Işık ne kadar kaliteli ise fotoğraflarda öyledir. Eğer gecenizde farklılık yaratmak isterseniz, ışık şovları da düzenleyebiliyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz 1 hafta gibi kısa bir süre önce iletişime geçmeniz yeterli.

Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre hazırlık süremiz değişiyor. Eğer büyük bir organizasyon gerçekleştiriyorsak hazırlık sürecimiz 5 saat sürebilir. Fiyatlandırmamızda aynı şekilde değişmektedir. Etkinliğe göre Show Ses sistemi fiyatları değişiyor.

Daha fazla bilgi almak isterseniz ise formda bekliyoruz! Işık sistemleri ve müzik deyince aklınıza Show Ses gelsin.

İletişim

 • Adres:

  Ceyhun Atıf Kansu Cad. 18. Sokak No:1/10

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Showses Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.