Best Ses Işık Görüntü Sistemleri

1

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Kendi Ekipmanını Sağlıyor
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Mdb Ses Işık Organizasyon
7

Yenimahalle

Mdb Ses Işık Organizasyon

......

Hakkında

Best İletişim Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. 1999 yılında faaliyetlerine başlamıştır. şirket Ankara merkezli olmasına rağmen, sektör gereği Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sağlamaktadır.
Best İletişim, ilk olarak Simultane Çeviri Sistemleri alanında hizmet vermeye başlamasına rağmen, bu gün itibariyle, teknolojiyle ilgili bir çok alanda teknik servis ve ekipman hizmeti sunmaktadır.
Çağımız, iletişim ve bilgi çağı olduğundan, çalıştığımız sektör ve yaptığımız iş daha önemli bir hale gelmektedir. öyle ki, iletişim her türlü insan ilişkimizin kaçınılmaz temelidir.
Şirketimiz, sunduğu hizmetleri gelişen teknolojiyle destekleyerek, iletişim için gereken en iyi şartları sağlamakta, deneyimi ve profesyonelliğiyle haklı bir güvene sahiptir. bunun ve en önemli sebebi, yaptığı işin öneminin bilincinde olan uzman personelidir.
Her türlü kongre, toplantı ve organizasyona ses, ışık, çeviri, görüntü, sahne ve bilgisayar sistemleri hizmetlerini sunmaktadır.
Bırakın sizin için en güzelini geri bildirimin en iyisini oluşturan materyalleri bir araya getirip sağlıklı çözümler üretelim...
Biz yapalım siz daima keyfini çıkarın...

İletişim

Cem Karabulut

  • Adres: Kırkkonaklar Mah. 329 Cad. No:9 Çankaya

Best Ses Işık Görüntü Sistemleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.