Tuchannel Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Tuchannel Güzellik Salonu Hakkında

İşimiz güzellik...
Mersin'de 13 yıldır falliyet gösteren Tuchannel Güzellik Salonu, güzellik adına ihtiyaç duyabileceğiniz her uygulamayı sizlere büyük bir titizlikle sunmaktadır.
Güzellik ve estetik konusunda uzman kadromuzla sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacağız.Günümüzde ilerleyen teknolojiler sayesinde kişilerin yaşam kalitesini arttırmak estetik, sağlık ve güzellik sorunlarınıda çözmektedir.Mesela; yüzünüzde ki akne, gençlikten kalma lekeler, doğum lekeleri ve sizi rahatsız eden her tür cilt ve sağlık probleminizi özel tekniklerle ortadan kaldırıyoruz. Cildinizin sürekli bakımlı ve güzel görünmesi için gerekli işlemler uzmanlarımız tarafından yapıldıktan sonra size sadece yenilenmiş cildinizin keyfini sürmek kalıyor. Biz size kalıcı bir güzellik ve bakımlı bir hayat sunuyoruz.

Tuchannel Güzellik Salonunda sağlıklı güzelleşmek, konfor ve güleryüzlü kadromuzla çok daha keyifli. Tuchannel Güzellik Salonu, estetik, sağlık ve cilt bakımı konusunda en kapsamlı bilgi ve uygulamaları bulabileceğiniz aklınıza gelen her soru ve sorunuzu paylaşabileceğiniz hijyen kurallarının istisnasız olarak uygulandığı bir güzellik salonudur.

Tuchannel Güzellik Salonunda kendinizi olabildiğince özel hissettiğiniz, tanıdık ve güler yüzlerle karşılandığınız; sizlerin isteklerini anlayan ve istekleriniz doğrultusunda size özel hizmet veren ve itinalı çalışan merkezdir. Sizler için düşünülen ve tasarlanan hizmet anlayışımız, yaşam kalitenizi ve sevincinizi yükseltecek.
Görüşmek dileğiyle.

İletişim

  • Adres:

    Palmiye Mh. 1219 Sk. Akpınar Evleri A Blok Zemin Kat. 12/A

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.