Pierre Cardin Gelinlik

Pierre Cardin Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Mersin

İl


Hakkında

Gelinlik seçimi gelin adayları için çok önemli bir yere sahiptir. En farklı ve tasarım gelinlik modeli satın almak için Pierre Cardin Gelinlik sizleri bekliyor. Gelinlik firmamızda çalışan modacılarımız tarzınıza uygun gelinlik modelleri tasarlıyor. Hazır dikim veya özel dikim gelinlik modelleri arasından seçim yapmak tamamen size kalmış. İsterseniz hazır dikim gelinliklerimizi tercih edip vücut ölçülerinize uygun olarak tasarlatabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel gelinlik modelleri dikilmesini tercih edebilirsiniz. Gelinlik modellerini sizlerin isteğine göre sade veya gösterişli olarak tasarlıyoruz. A kesim, balık model, prenses kesim veya düz kesim gelinlik modellerimiz arasından seçim yapmak tamamen size kalmış. Ekonomik fiyatlarla gelinlik satın almak için sizleri bekliyoruz.

  • Adres: Sakarya caddesi no 21 a


1 yorum

Gönül

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Hazır bir model tercih ettim ve üzerinde bir kaç değişim yapıldı. İstediğim gibi bir gelinlik yapıldı. Tamamiyle tavsiye ederim hiç sorun yaşamadım. Kısa zamanım vardı benim ve yetiştirdiler gelinliğimi. 1 provaya gittim sadece ve ardından teslim aldım gelinliğimi. Çok profesyonel bir iş... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Pierre Cardin Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.