Mine Ertuğrul Atelier

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
25 1

Merkez

Kevser Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Rüya gibi bir düğün hayal ederken elbette kendinizin de harika görünen bir gelin olmasını istiyorsunuz. Bunun için düğünün en göze çarpacak detayı olan gelinliğinizi alanında uzman bir ekiple çalışarak tasarlamak ister miydiniz? Mine Ertuğrul Atelier markasıyla uzun zamandır Türkiye’nin pek çok ilinde başarıyla hizmet veriyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle size yol gösteriyor ve doğru gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Mersin gelinlikçileri arasında yer aldığımız Mine Ertuğrul Atelier’de hayalini kurduğunuz tüm gelinlik modellerini kolaylıkla tasarlıyoruz. Alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İster mağazamızda yüz yüze isterseniz de online görüşmelerle gelinliğinizi rahatlıkla hazırlıyor ve söz verdiğimiz tarihte size teslim ediyoruz.

Alanında uzman kişilerle birlikte çalışıyoruz. Profesyonel kadromuz içerisinde iş tecrübesi 10 yılı aşkın olan kalıp çıkarma uzmanlarımız bulunuyor. Gelinliğinizin içerisinde hem rahat olmanız hem de bir o kadar şık görünmeniz bu uzmanlarımızın emekleri sayesinde oluyor. Beğendiğiniz kumaş, düğün konseptiniz, mekan seçiminiz, vücut hatlarınız ve zevkleriniz gelinliğinizi tasarlarken bize yol gösteren unsurların başında geliyor.

Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Tasarım esnasında daima fikrinizi alarak son onayınızla birlikte modelimizi tamamlıyoruz. İster provalı isterseniz de provasız hizmet alıyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak gelinliğinizi mağazamızdan gelip alabileceğiniz gibi kargo aracılığıyla da teslimat sistemimiz bulunuyor.

Mine Ertuğrul Atelier Mersin gelinlik modellerimizi incelemek, hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak, telefon numarasını arayarak ya da mail adresine posta göndererek bizimle kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak ve mutluluğunuza imzamızı taşıyan bir modelle eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Mine Ertuğrul

  • Adres: MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.