Ladychic

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
111 7 2

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Yaşayacağınız anların belki de en özeli olan düğününüz için üst düzey bir önem ve detaylı bir hazırlık yapıyorsanız, kalitesini kanıtlamış ve en iyi hizmetleri alacağınız markalarla çalışmanız gerekir. İşte gelinliğiniz için tam da bu tariflere uygun bir modaevinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Ladychic, bugüne kadar tercih eden her gelin adayının memnuniyetini en iyi şekilde karşıladı. Peki siz? Bu memnuniyeti siz de yaşamak ister misiniz?

2006 yılında girdiğimiz gelinlik sektöründe kısa zamanda çok önemli başarılara imza attık. Yola çıktığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın düşüncelerini önemsedik, fikirlerinden ilhamlar aldık. Yenilikçi hizmet anlayışımızı özveri ve disiplin ile birleştirdik, bunun meyvesini de Mersin’de en çok tercih edilen modaevleri arasında yer alarak topladık.

Farklı ve benzersiz modellerimiz ile tüm beklenti ve tarza hitap edebiliyoruz. Yeni trendeleri yakından takip ediyor, en çok tercih edilen gelinlikleri modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz.

Ladychic Mersin’de tüm özel günler için hizmet verebiliyor. Sadece gelinlik değil, abiye ve nişanlık gibi ürünlerde de kaliteye en iyi şekilde şahit oluyorsunuz. Unutamayacağınız hangi gün olursa olsun, Ladychic Modaevi ile hazırlanabilirsiniz. Hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

Mersin modaevlerinden farklı olarak kalitemizi önce Türkiye sonra da ülke dışında en iyi şekilde sergiliyor, hizmetlerimiz ile ülkemizi gururlandırmaya devam ediyoruz. Ladychic markasını hep daha iyi konumda görmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Suriye ve Lübnan’da şubemiz, Amerika’da ise distribütörlüğümüz bulunuyor. Bakarsınız, yakın zamanda farklı ülkelerde de faaliyet göstermeye başlarız!

Eğer siz de Ladychic farkını yaşayarak düğününüzde hayran bakışların üstünüzde toplanmasını istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yelda Narin

  • Adres: Kültür Mah. 4312 Sk. Limon Apt. No:1/1 Çamlıbel

Ladychic Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!