Elif Ceren Modaevi

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Elif Ceren Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Elif Ceren Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Elif Ceren Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Elif Ceren Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Elif Ceren Modaevi Hakkında

Dünyaevine girme tarihiniz yaklaşıyorsa o gün geldiğinde görünümü ile büyüleyen bir gelin olmak istiyorsanız ihtiyaç duyabileceğiniz şeyi size en iyi şekilde sunabiliriz. Zira yılların getirdiği tecrübelerimiz, üstün hizmet kalitemiz ve bilgi birikimimiz ile sayısız gelinin hayalini gerçekleştirdik ve buna memnuniyetle devam ediyoruz.

Elif Ceren Modaevi olarak uzun yıllardır moda sektöründe Mersin gelinlik mağazaları arasında yer alıyoruz. Akdeniz ilçesi Barış semtinde bulunan atölyemizde özel gün kostümü hizmeti veriyoruz. Burada işlerimizi eksiksiz yerine getirmek ve %100 müşteri memnuniyeti elde etmek için harika bir ekip kurduk ve çalışanlarımızla birlikte bir aile olduk. Herkes kendi konusunda yetenekli, alanında uzman ve profesyonel bir ekibiz. Burada yoğunluklu olarak gelinlerimize hizmet ediyor, onları samimiyet ve güler yüzlülükle, içerisinde bulundukları stresten uzaklaştırıp tüm beklentilerini rahat bir şekilde karşılıyoruz. Evlilik sürecine giren her gelin adayının hayalini kurduğu o mükemmel gelinliği bulmak için onlara yardımcı oluyoruz.

Dünya ve Türkiye modasını takip ediyor, gelinlik konusundaki yeniliklerden hemen haberdar oluyor, bunları sezonda uygulamaya başlıyoruz. Her tarza, bedene, vücut tipine ve kesime uygun gelinlikleri üretebiliyoruz ve hem kişiye özel tasarım yapabiliyor hem de hazır model seçeneklerimizi sunabiliyoruz. Özel tasarımda gelinin dilediği modele ve kesime göre tarzına uygun bir tasarlanan elbiseyi en kaliteli kumaş ve dantellerle dikiyoruz. El emeği göz nuru olan gelinliklerimizde hem malzeme kalitesini hem de el işçiliği dikim olmasını önemsiyoruz.

Gelinlikler haricinde; kınalıklar, nişanlıklar, abiyeler, bindallılar ve kaftanlar da üretebiliyor, yine hazır model seçeneği de sunabiliyoruz. Çiftlerimizin bütçesi ve zevkine göre hem kiralık hem de satılık olarak hizmet veriyoruz. Üstelik birbirinden güzel gelin tacı ve aksesuarlarını da hediye edebiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Elif Ceren Modaevi mersin Akdeniz’de sizi bekliyor. Randevu almak ve bizimle tanışmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kiremithane Mah. Sakarya Cad. No:19 Akdeniz / Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.