Aylin Moda

Aylin Moda

Gelinlik

Kategori

Mersin

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Aylin Moda 2000 yılında Mersin'de kurulmuş bir moda firması olup çalışmalarında kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alıp Mersin Moda sektöründe pek çok başarılı çalışmalara imza atıp Mersin moda evleri arasında yerini almıştır. Geniş bir yelpazede sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarına efektif çözümler sunmayı hedeflemektedir. Projeleri en kısa sürede bitirmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmak Aylin Moda'nın felsefesini oluşturmaktadır. Aylin Moda, konusunda uzman kadrosuyla sizin için en uygun çözümü bulmaya ve sizi modayla buluşturmayı kendine misyon edinmiştir. Kurulduğu ilk günlerden bu yana her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet portföyünü geliştirmiş ve genişletmiştir. Aylin Moda'yi seçen kişi veya organizasyonların kendisinden duyduğu memnuyetle güç kazanmış, kazandığı gücünü genç ve dinamik ekibiyle daha verimli, kaliteli, beklentilere odaklanan çözüm önerileri geliştirmeye harcamış ve harcamaya devam edecektir.

  • Adres: Kiremithane Mah. Sakarya Cad. 7/A


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Aylin Moda firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.