Dilek Hanif Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Dilek Hanif Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL-7.000 TL

Dilek Hanif Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Dilek Hanif Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Dilek Hanif Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Modern, vintage, mini, uçuşan, şifon ya da organze gibi hareketli gelinlikler tasarlıyoruz.

Dilek Hanif Modaevi Hakkında

Türk moda tarihinin en önemli isimleri arasında yer alan Dilek Hanif, kusursuz bir gelin olma hayaline sahip tüm gelin adaylarını modaevine bekliyor! Birbirinden güzel, farklı, yaratıcı ve benzersiz gelinliklerin yer aldığı görkemli modaevinde sizi en iyi yansıtan gelinliği bulmaya hazır mısınız?

Yaratıcılığını cesareti ve özgünlüğü ile birleştiren Dilek Hanif, Paris Moda Haftası gibi uluslararası günlere katılarak da kendisini tüm dünyaya hayran bırakıyor. Net duruşu, sofistike çizgisi ve keskin hat tercihi ile modern çağın en önemli insanlarından olan Dilek Hanif, moda sektörünün de öncü isimleri arasında yer alıyor. Dilek Hanif’i yakından tanımak isteyen gelin adaylarımıza kısa bir bilgilendirme yapalım.

1962’de İstanbul’da doğan ve modaya ilgisinin çocuk yaşta başladığı Dilek Hanif, 1990 yılında ilk markasını kurdu. 2002 yılında ilk özel dikim defilesini dünyayla buluşturdu. Sektöre girdiği günden beri yurt içi ve yurt içinde sürekli ödüller kazanan Dilek Hanif Couture’dan çıkan gelinlikler, gelin adaylarını göz kamaştıran mükemmel bir gelin haline getiriyor.

Dilek Hanif’e göre bir gelinlik, gelinin kişiliğini yansıtmalı. Bu yüzden de ilk görüşmeden itibaren gelinin en iyi şekilde tanınması amaçlanıyor. Gelinin kişisel zevkleri, stili ve tarzı iyi bir şekilde özümseniyor. Her detayda yansıtılıyor ve hayali gerçekleştiriliyor.

Özellikle yaz aylarında, atölyelerde ve davetlerin fazla olduğu dönemlerde son derece yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu yüzden eksiksiz bir hizmet verebilmek için en az 2 – 3 ay önceden bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Gelinliğin son derece önemli bir hizmet olduğunu, bu sürecin titizlikle ve özenle tamamlanması gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Her detayda mükemmelliği arayan, gelin adaylarının istek, beklenti ve zevklerine önem veren Dilek Hanif Modaevi farkını yaşamak çok kolay! Bir dünya markasının eşsiz gelinlikleri ile düğününüzde göz kamaştırmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Maçka Cd. Ralli apt: 59/2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilek Hanif Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.