Star Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model

Hakkında

Düğününüzle ilgili yaptığınız planların birçoğunu hemen hemen tamamladınız. Sırada gelinlik bakma sırasıysa, tam da bu esnada biz devreye giriyoruz. Hayallerinizi süsleyen, göz alıcı görünmenizi sağlayan ve sevdiklerinizin hayran bakışları arasında mutluluğa “Evet” diyeceğiniz bir gelinlik için Star Modaevi Hatay’daki en doğru tercihlerden biri olacak. Neden mi? Anlatalım.

Öncelikle açıldığımız günden beri en kaliteli hizmeti güler yüzlü ve samimi bir şekilde sunmaya çalıştık. %100 memnuniyeti sağlamak için kendimizi devamlı yenilediğimizi belirtmek istiyoruz. Tek amacımız; gelin adaylarımızı buradan mutlu ve memnun bir şekilde uğurlamak. Bunun için gereken özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Gelin adaylarımıza birçok farklı gelinlik modeli sunuyoruz. Klasik, modern, geleneksel, sade veya gösterişli tarzda birçok modeli modaevimizde bulabilirsiniz. Sizin tarzınız hangisi?

Belirlediğiniz tarzdaki gelinlik modeliyle birlikte işletmemizde birkaç prova düzenliyoruz. Bu esnada vücut ölçülerinizi alıyor ve göz alıcı görünmeniz için küçük dokunuşlar yapıyoruz.
Gelinliğinizle ilgili en ufacık bir şüphe bile olmayana kadar çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gelinliğinizin teslimini maksimum 3 hafta içinde gerçekleştiriyoruz. Teslim zamanı konusunda oldukça hassas olduğumuzu ve herhangi bir aksamanın olmaması için gereken özen ve özveriyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Gelinlik modellerini yakından görmek ve bizimle tanışmak isterseniz Antakya’da merkezi bir konumda yer aldığımızı söyleyebiliriz. Konuklarımıza kolay bir ulaşım imkânı sağlıyoruz. Çevre ilçelerden bile rahatlıkla gelebiliyor, toplu taşıma araçlarını kullanabiliyorsunuz. Düğün gününe yaklaştığımız bugünlerde yaşadığınız stresi ve heyecanı tahmin ediyoruz. En azından ulaşım konusunda hiçbir aksaklık yaşamayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelip gelinliğinizi alma şansına sahipsiniz.

Kusursuz bir gelin olmak için Star gelinlik modaevini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ömer Tıraşlı

  • Adres: Tayfur Sökmen Cad. Bedir Uluç Sok. No:10 Antakya Antakya

Star Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!