Star Modaevi

E-posta Gönder

Star Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Star Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Star Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Star Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Star Modaevi Hakkında

Düğününüzle ilgili yaptığınız planların birçoğunu hemen hemen tamamladınız. Sırada gelinlik bakma sırasıysa, tam da bu esnada biz devreye giriyoruz. Hayallerinizi süsleyen, göz alıcı görünmenizi sağlayan ve sevdiklerinizin hayran bakışları arasında mutluluğa “Evet” diyeceğiniz bir gelinlik için Star Modaevi Hatay’daki en doğru tercihlerden biri olacak. Neden mi? Anlatalım.

Öncelikle açıldığımız günden beri en kaliteli hizmeti güler yüzlü ve samimi bir şekilde sunmaya çalıştık. %100 memnuniyeti sağlamak için kendimizi devamlı yenilediğimizi belirtmek istiyoruz. Tek amacımız; gelin adaylarımızı buradan mutlu ve memnun bir şekilde uğurlamak. Bunun için gereken özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Gelin adaylarımıza birçok farklı gelinlik modeli sunuyoruz. Klasik, modern, geleneksel, sade veya gösterişli tarzda birçok modeli modaevimizde bulabilirsiniz. Sizin tarzınız hangisi?

Belirlediğiniz tarzdaki gelinlik modeliyle birlikte işletmemizde birkaç prova düzenliyoruz. Bu esnada vücut ölçülerinizi alıyor ve göz alıcı görünmeniz için küçük dokunuşlar yapıyoruz.
Gelinliğinizle ilgili en ufacık bir şüphe bile olmayana kadar çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gelinliğinizin teslimini maksimum 3 hafta içinde gerçekleştiriyoruz. Teslim zamanı konusunda oldukça hassas olduğumuzu ve herhangi bir aksamanın olmaması için gereken özen ve özveriyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Gelinlik modellerini yakından görmek ve bizimle tanışmak isterseniz Antakya’da merkezi bir konumda yer aldığımızı söyleyebiliriz. Konuklarımıza kolay bir ulaşım imkânı sağlıyoruz. Çevre ilçelerden bile rahatlıkla gelebiliyor, toplu taşıma araçlarını kullanabiliyorsunuz. Düğün gününe yaklaştığımız bugünlerde yaşadığınız stresi ve heyecanı tahmin ediyoruz. En azından ulaşım konusunda hiçbir aksaklık yaşamayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelip gelinliğinizi alma şansına sahipsiniz.

Kusursuz bir gelin olmak için Star gelinlik modaevini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Tayfur Sökmen Cad. Bedir Uluç Sok. No:10 Antakya Antakya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Star Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.