Sedef Moda Showroom

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Sedef Moda Showroom Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sedef Moda Showroom Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sedef Moda Showroom Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Sedef Moda Showroom Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Sedef Moda Showroom Hakkında

Hayatınızın en güzel gününe tepeden tırnağa kusursuz bir şekilde hazırlanarak başlamak isterseniz doğru yerdesiniz. Zira bizi tercih ettiğinizde size düğün sürecinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hem gelinliğinizi hem de gelin saçı ve makyajınızı emin ellere emanet edin ve hayal ettiğinizden de iyi bir görünüme bizimle birlikte kavuşun.

Bu metni okuma sebebiniz gelinlik arayışınızla ilgili olduğu için öncelikli olarak bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Mağazamız Sedef Moda Showroom Gaziantep’in en merkezi ilçelerinden Şahinbey’in Bülbülzade semtinde bulunuyor. Burada özel gün kostümleri üretiyor ve düğünler başta olmak üzere; nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri, kına geceleri gibi tekrarı olmayan önemli organizasyonlarda giyilecek kostümleri üretiyoruz. Gelinlik, kınalık, kaftan ve bindallılarımızı kendimize has tarzımızla ortaya çıkaran yetenekli tasarımcılarımız ve deneyimli terzilerimiz var. Onların benzersiz dizaynları, satış danışmanlarımızın güler yüzlü ve sabırlı tavırlarıyla gelinlerimize olan misafirperver yaklaşımları sayesinde %100 müşteri memnuniyetini kolayca sağlıyoruz.

Her zevke hitap edebilen hem açık hem de tesettürlü hazır gelinlik modellerimizi mağazamızda sergiliyoruz. Tüm kesim ve türlerden gelinliklerimizde, tarzı ve istekleri ne olursa olsun gelinlerimizin tamamının aradığını bulabildiği bir çeşitlilik söz konusu. Gelinlerimiz denemelerini yaparak en güncel ve moda kostümleri rahatlıkla seçebiliyorlar. Üstelik kişiye özel dikimimiz de bulunduğu için arzu eden gelinlerimize onlara has tasarımlar da yapabiliyoruz. Tasarımı beğendiklerinde, sadece birkaç provada en kaliteli kumaşlarla gelinliği dikerek vaktinde teslim ediyoruz.

Daha önce de bahsettiğimiz üzere bir de kuaför salonumuz var ve dileyen gelinlerimize uygun fiyat avantajlarıyla birlikte burada saç veya türban tasarım ve makyaj hizmeti veriyoruz.

Gaziantep Şahinbey gelinlikçileri arasında sizi bu denli düşünen ve de oldukça tecrübeli bir markayla çalışmak isterseniz Sedef Moda Showroom olarak yanınızdayız. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.