Sarı Gelin Moda Evi*

Sarı Gelin Moda Evi
Firmamız 1990 yılında Songül Muşlu tarafından 40 adet gelinlik alınarak ticarete başlamıştır.1999 yılında sarı gelin moda evi olarak showroom'unu açmıştır.2002 yılında kendi sarı gelin moda ve tekstil fabrikasını kurarak Gaziantep ve çevresinde şubeler ve satışa başlamıştır.Songül Muşlu firmanın genel müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Firmamız profesyonel bir kadroyla çok çeşitli modellerde gelinlik abiye,kına elbiseleri üzerine üretim yapılmakta olup,ürünlerimizi Almanya, İngiltere ve Türkiye'nin tüm komşu ülkelerine ihraç edilmektedir.

Firmamız her geçen gün üretim ve pazarlama ağını genişleterek yerli ve yabancı müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutma,siparişlerin zamanında üretimi ve teslimi ve asla taviz vermediğimiz kalite anlayışımız sayesinde tekstil ve moda sektörünün geniş rekabet ortamında Sarı Gelin Moda Evi'ni aranan şirketler durumuna getirmiştir.

Sarı Gelin Moda ve Tekstil Tic.Ltd.Sti'nin ana hedefi daima müşteri odaklı çalışmaktır.Bu nedenle pazarın ihtiyaçlarını , beklentilerini belirleyip, bu ihtiyaç ve beklentilere göre de üretimini yönlendirmesidir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
nilay Düğün Tarihi: 31/08/2015

Çalışanlardanda ilgi ve alakadanda çok memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sarı Gelin Moda Evi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sarı Gelin Moda Evi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap