Peri Modaevi

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Peri Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Peri Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Peri Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Peri Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Peri Modaevi Hakkında

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız düğün gününüz yaklaşıyor. O çok özel düğün gününüz için düğün mekanınızdan düğün fotoğrafçınıza kadar her detay hazır. Peki hayatınızda yalnızca bir kez giyeceğiniz kusursuz gelinliğiniz? Henüz her detayıyla içinize sinecek o kusursuz gelinliği henüz bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Peri Moda Evi Gaziantep kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü ekibiyle en özel gününüzde mutluluğunuza kusursuz tasarımlarıyla ortak olmak için hizmetinizde. Dilerseniz şimdi size kendimizden ve sunacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Biz alanında uzman modacılarımızla sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Şimdiye kadar birçok müstakbel gelinin hayallerindeki gelinliği gerçeğe dönüştürdük. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla da kendimizi daima bir adım ileri taşımak için işimize daha büyük bir aşkla sarılmaya başladık.

Yenilikçi bakış açımızla gelinlik sektörüne değer katacak hizmetler sunuyoruz. Alanında uzman modacılarımızla bilindik sınırların dışına çıkarak daha önce denenmemişi deniyor, en sıra dışı çizgileri dahi gelinliklerimizde ustalıkla kullanıyoruz. Özgün tasarımlarımız sayesinde gelinliğinizin içinde çok özel hissetmenizi sağlıyoruz.

Gelinliklerimizin üzerinizde kusursuz bir şekilde durması için kaliteli kumaş kullanımına ve kusursuz el işçiliğine de çok önem veriyoruz. Gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Tasarımlarımız üzerinizde en küçük bir potluk bile yapmayacak şekilde hazırlıyoruz.

Mağazamızdan hayallerinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel bindallı, nişanlık ve abiye modellerini de bulabiliyorsunuz. Çeşit çeşit abiye modellerimiz sayesinde siz gelinliğinizi ararken düğününüze katılacak sevdikleriniz de düğün gününüz için hazırlıklarını tamamlayabiliyor.

Siz de kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Peri Modaevi Gaziantep gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Boyacı, Demirli Gane Sk. No:3, 27400 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.