Nurcan Moda Evi

E-posta Gönder

Nurcan Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nurcan Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nurcan Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nurcan Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Nurcan Moda Evi Hakkında

Gelinliğiniz aşkınızın hikayesini anlatan en değerli elbisenizdir. Bu yüzden gelinliğinizin profesyonel modacılar tarafından, her detayıyla içinize sinecek şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Biz Nurcan Moda Evi Gaziantep olarak tam da bu noktada yardımınıza yetişiyor fark yaratan tasarımlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel modacılarımızla gelinliklerimizi hazırlıyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla zamanın ötesine şık ve zarif gelinlikler hazırlıyoruz. Alanında uzman modacılarımız sayesinde en cesur çizgileri bile gelinliklerimizde ustalıkla kullanabiliyoruz. BU sayede size içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz tasarımlar sunuyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte, gülücükler saçarak uğurlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle mağazamızdan her vücut tipine, her düğün mekanına ve her tarza uygun gelinliği bulabiliyorsunuz. İçinde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissedeceğiniz prenses model gelinliklerden, vücudunuzu kusursuz bir şekilde saran zarif balık model gelinliklere kadar çeşit çeşit gelinliklerin en güzel örnekleri mağazamızda bulunuyor. Birbirinden güzel modellerimiz arasından dilediğinizi seçebileceğiniz gibi, farklı gelinlik modellerini zevklerinize ve vücut yapınıza göre birleştirip kendinize özel bir gelinlik de oluşturabiliyorsunuz.

Mağazamızda size özel dikim gelinlik ve abiye hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim hizmetlerimizde hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki elbiseyi detaylarıyla öğreniyoruz. Önceden görüp beğendiğiniz bir modeli aynı şekilde hazırlayabileceğimiz gibi tamamen size özel bir tasarım da ortaya çıkarıyoruz. Gelinliklerimizin tasarımları kadar kalitesine ve kusursuz el işçiliklerine de çok önem veriyoruz. Bu nedenle gelinliklerinizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz, gelinliklerimizde her bir dikişte titizlikle hareket ediyoruz.

Siz de en özel gününüzde kusursuz bir gelinlikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formun doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Nurcan Moda Evi Gaziantep gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Çukur Mah. Kirişçi Sk. No:7 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nurcan Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.