Mercek Gelinlik

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Mercek Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Mercek Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mercek Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mercek Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Günün modasına göre her tarzda çalışıyoruz.

Mercek Gelinlik Hakkında

1982 yılından beri hizmet veren Mercek Gelinlik şu an Hatay’da iki şubeye sahip. 35 yıldan fazla süredir bu alanda faaliyet gösteren firmamız bir aile işletmesi. Bu sebeple oldukça tecrübeli bir ekip ve işini severek yapan bir aileyiz. Gelinlik ve abiye sektöründe yıllardan beri elde ettiğimiz tecrübe bugün bizim işinin ehli profesyoneller olmamızı sağladı. Zaman içerisinde moda olan bütün modelleri ve yeni trendleri öğreniyor, her geçen gün artan portföyümüzle size daha iyi hizmet verebiliyoruz.

Kapımızdan giren herkes mutlu bir şekilde ayrıldığı için ismimiz başka illerde de duyuldu. Bugün Gaziantep de dâhil olmak üzere başka birçok ile de hizmet götürüyoruz. Hazır modellerimiz üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaparak hem zevkinize hem de ölçülerinize göre gelinliğinizi ayarlıyoruz. Gelinliklerimizde büyük beden seçeneklerimiz de mevcut.

Ana kadromuz 4 kişiden oluşsa da yoğun olduğumuz sezonlarda işinde uzman arkadaşlardan ekip desteği alıyoruz. Birçok kumaş çeşidini hâlihazırda elimizde bulunduruyoruz fakat farklı bir kumaş talebiniz olursa da kısa sürede temin ediyor sizin için hazır hale getiriyoruz. Şimdi de biraz modellerimizden bahsedelim.

A kesim prenses gelinlik modelleri gelinler tarafından en çok tercih edilen modellerden. A kesim rahatlığı ve şıklığı ile prenses model ise kabarıklığı ve gösterişi ile oldukça farklı olmakla birlikte siluet itibariyle birbirine yakın görünümdedirler. A kesim her vücut tipine ve kumaş türüne uygundur. Eğer bu tarz bir gelinlik istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Bunlar haricinde geriye kalan bütün modelleri ve tarzları da elbette çalışıyoruz. Ayrıca aksesuar olarak gelin tacı modellerimizi de seçtiğiniz gelinlik modelinize göre öneriyoruz.

Hadi şimdi yandaki formu doldurarak hayalinizdeki modeli bize anlatın ve fiyat teklifi alın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.