İlknur Moda Evi

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

İlknur Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İlknur Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İlknur Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İlknur Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

İlknur Moda Evi Hakkında

Belki de yıllardır hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. O çok özel gününüzde her detayın hayallerinizdeki gibi olması için düğün mekanınızdan gelinlik ve damatlıklarınıza kadar her şey hazır. Peki hayallerinizdeki gelinlik? Düğün gününüz için henüz tam olarak içinize sinen o çok özel gelinliği henüz bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü size iyi bir haberimiz var! İlknur Moda Evi Gaziantep gerek fark yaratan tasarımları gerek kaliteli hizmet anlayışıyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hazır.

Alanında uzman modacılarımızla size her zaman en iyi hizmeti sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Gelişen gelinlik modasına iyi bir şekilde ayak uydurmak için de kendimizi daima bir adım ileri taşıyoruz. Düzenli olarak fuarlara katılmamızın yanında, son gelinlik trendlerini de yakından takip ediyoruz. Bu sayede size son moda gelinlik modelleri ile hizmet sunuyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini mutlu etmeyi hedefliyoruz. Bunun için her tarzdaki ve her vücut yapısındaki geline hitap edecek çeşit çeşit gelinliklerle hizmet veriyoruz. İster gösterişli ister sade her çeşit gelinliğin en güzel örneklerini mağazamızda bulabiliyorsunuz. Tasarımlarımızın özgünlüğüne de oldukça önem veriyoruz. İçinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinliler için fark yaratan çizgileri gelinliklerimizde cesurca kullanıyoruz.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz fark yaratan tasarımlarımızın yanında kalitemiz ve kusursuz el işçiliğimiz. Gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Gelinliklerimizin her bir işlemesinden dikişine kadar özenle çalışarak üzerinizde kusursuz duracak tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.

Siz de her detayıyla aşkınızı anlatan kusursuz bir gelinlikle düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve İlknur Moda Evi Gaziantep gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alaybey Mah. Gaziler Cad. Zincirli Çıkmaz Sok. Kat:1 No:1 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.