Henna Gelinlik / Gaziantep

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Önerilen Firmalar

Yüksel Modaevi
26 23

Şahinbey

Yüksel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Filizinn Moda Dünyası
44 23

Şehitkamil

Filizinn Moda Dünyası

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik kadının hayalini kurduğu, en anlamlı elbisedir. Bu nedenle biz Henna Gelinlik Gaziantep olarak gelinliklerimizin her birine hak ettiği özeni gösteriyor ve gelinlerimize her detayıyla kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Gelinliklerimizin bizi tercih eden gelinler kadar özel olması için alanında uzman modacılarla özgün tasarımlar üretiyoruz. Her bir gelinliğimizde fark yaratan, sıra dışı çizgilerle düğününüzde bambaşka bir güzellikle ışıldamanızı sağlıyoruz.

Gelinliklerimizde modelin güzelliğini gösterenin usta el işçiliği olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin hazırlık aşamasında alanında uzman, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu ekibimizle beraber gelinliklerimizde her bir dikişin ve her bir detayın kusursuz olması için her detayı incelikle düşünüyoruz.

Her gelini mutlu etmek için mağazamızda her vücut tipine ve her stile uygun gelinlik modellerini sunuyoruz. Vücudu saran zarif balık modellerden, şık tasarımlı Helenistik modellere kadar her gelinlik modelinin en güzelini mağazamızdan bulabiliyorsunuz. Gelinlik modelinizi seçerken vücut yapınızdan, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Bu nedenle çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından size uygun modelini seçme konusunda zorluk yaşarsanız profesyonel ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Eğer her detayıyla size özel olarak hazırlanmış, tüm ayrıntılarıyla size ait bir gelinlik isterseniz özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Gelinliğinizi dikmeye başlamadan önce gelinliğinize dair tüm beklentilerinizi ve isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından bu beklentilerinizin ötesine geçip, tüm ayrıntılarıyla içinize sinecek gelinliğiniz için hazırlıklara başlıyoruz. Gelinliğinizi hazırlarken alanında uzman bir ekiple çalışarak, gelinliğinizin üzerinizde kusursuz bir şekilde durmasını sağlıyoruz.

“Gelin olmak büyüleyicidir, Henna gelini olmak ise ayrıcalıktır.” Siz de bizi tercih eden ayrıcalıklı gelinlerden biri olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Henna Gelinlik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Vasfiye

Fahriye Vural Egribas

  • Adres: White Amore İncilipınar Mh. Gazi Muhtar Paşa Bulv. Tekerekoğlu iş Merkezi Altı No:18

Henna Gelinlik / Gaziantep Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!