Güngör Fashion Design

E-posta Gönder

Güngör Fashion Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Güngör Fashion Design Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Güngör Fashion Design Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Güngör Fashion Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Güngör Fashion Design Hakkında

1993 yılından beri Gaziantep’te modanın öncü firmaları arasında yer alıyoruz. Moda dünyasına damgasını vuracak gelinlik tasarımları yapmak için modacı, tasarımcı ve terzilerimizle birlikte çalışıyoruz. Gelinlik, nişanlık, abiye ve kaftanlar tasarlıyor, tüm özel günleriniz için istediğiniz tarzda şıklığı mağazamızda bulmanızı sağlıyoruz. Güngör Fashion Design ailesi olarak her zaman modayı yakından takip ediyor, hemen her kesim ve kalıpta gelinlik tasarlayarak geniş ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz. Gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var. Hazır modellerin dışında özel dikim gelinler de tasarlıyoruz.

Güngör Fashion Design Gaziantep’te randevu sistemi ile çalışıyoruz. Gelin adaylarımızı mağazamızda özel olarak ağırlamak için stil danışmanlarımızla karşılıyoruz. Hoş bir sohbetle hayal ettiğiniz modeli öğrenmek için son derece heyecanlıyız. Düşünsenize, şıklığınızı tamamlayacak benzersiz gelinlik modeli mağazamızda sizi bekliyor… Tercih ettiğiniz model, kalıp ve kesimlere göre alternatifleri birlikte inceliyoruz. Bu arada gelin adaylarını her zaman yeni sezonun zarafetiyle karşılıyor, klasik veya şık modeller arasında istediğinizi bulana kadar deneme imkanı sağlıyoruz. Kreasyonumuzda yer alan her modelde özgün tasarım çizgilerimize rastlayacaksınız.

Hazır modelleri tercih etmediğiniz takdirde tasarımcılarımıza istediğiniz model hakkında birkaç tüyo verebilirsiniz. Mesela; yaka kesimi, kol kesimi, işleme tercihi gibi önemli detaylar bize tasarım sürecinde yol gösterici olabilir. Vücut ölçülerinize göre kalıp çıkartarak tasarladığımız gelinliğin kesimi proporsiyonunuza kusursuz bir şekilde yakışacak. Tarzınıza yakışan gelinliğin şıklığını tamamlayan ise, duvak ve aksesuarlar olacak.

Göz kamaştırıcı güzelliğinizi taçlandırmak için çalışan tasarım ekibimizle mağazamızda sizi bekliyoruz. Hem prova sürecinde hem de ön görüşmede birlikte keyifli zaman geçireceğimizden eminiz. Ancak en önemlisi hayallerin ötesinde masalsı şıklığınıza kavuşacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Bu arada birinci sınıf kumaşlarla tasarladığımız gelinlikler şüphesiz ki kalitesiyle de yüzünüzü güldürecek.

Siz de Güngör Fashion Design randevu formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Gaziantep gelinlik modaevleri arasında bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki”, diyeceksiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bulv. Kepkepzade Park İş Merkezi Altı, No:28, Pk:27000 Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Güngör Fashion Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.