Emre Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Emre Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Emre Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Emre Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Emre Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  İsteğe uygun her modeli itinayla yapıyoruz.

Emre Gelinlik Hakkında

En özel ve en anlamlı gününüzün akşamına kıyafetinizle damga vurmak istemez misiniz? Tam olarak ne istediğinizi anlayan ve doğru yönlendirmelerle kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayan terzinizin olması sizce de harika olmaz mı? Kulağa hoş geliyor diyenleri şöyle alalım o zaman.

Biz Emre Gelinlik olarak Gaziantep’te 1984 yılından beri siz değerli gelinlerimize hizmet vermekteyiz. Amacımız sizin en mutlu gününüzde kendinizi rahat hissedebilmeniz. İlk olarak istediğiniz her türlü modelin bizde olduğunu söyleyerek başlayalım hizmetlerimizi anlatmaya. Ağırlık verdiğimiz türler ise tabii ki de gündemi oluşturan yeni trendler diyebiliriz. Mesela bu senenin modasında renkli gelinler moda diyelim. O hâlde bizde onları bulabilirsiniz. Ya da bambaşka bir konu olan modeli ele alalım. Bu yıl A kesim elbiselerin gündemde olduğunu varsayalım. Yine bizde bulabilirsiniz. Çünkü elimizdeki yüzlerce seçeneğin içinde mutlaka o yılın modasına uygun olanları rahatlıkla bulabileceksiniz. Üstelik bulduğunuz gelinlikleri satın almak zorunda kalmadan! Beğendiğiniz gelinlikleri kiralayarak hem bütçenize katkınız olmuş olur hem de istediğinizi düğün gününüzde giymiş olursunuz. Gelinliklerin detaylarından bahsedecek olursak da her bir üründe birbirini tamamlayan kumaşlar kullanıyoruz. Böylelikle gelinlik gerek kendi içinde gerekse sizinle bütünlüğünü korumuş oluyor. Bilinen normal bedenlerin yanı sıra büyük bedende de çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Ayrıca “Elbisem uzun olunca adım atmakta zorlanıyorum.” diyenlerdenseniz kısa gelinliklerimize de göz atabilirsiniz. Sade bir nikahla evlenmek isteyen gelinlerimize de özel olarak nikah elbisesi tasarlıyor ve dikiyoruz. Böylelikle nikah gününüzde bile konuklarınızın gözünü kamaştırabiliyorsunuz. Elimizde mevcut olan taç ve duvaklarla da şıklığınızı tamamlıyoruz.

Bunların sonucunda Gaziantep’te gelinlik fiyatları sorusu akıllarınıza geliyorsa hemen bizden randevu alabilir ve gelinlikler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Şıhcan Cad. No:17 Şahinbey/ GAZİANTEP

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emre Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.