Dreamon Bridals

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Dreamon Bridals Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Dreamon Bridals Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Dreamon Bridals Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Dreamon Bridals Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Dreamon Bridals Hakkında

Tam 1974 yılından bu yana Dreamon Bridal Gaziantep olarak kusursuz tasarımlarımız ve kaliteden ödün vermeye hizmet anlayışımızla müstakbel gelinlerin hayallerindeki gelinlikleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Sektöre adımımızı attıktan kısa bir süre sonra gerek tasarımlarımız gerek kalitemiz ile büyük beğeni topladık. Birkaç yıl içerisinde özel dikimlerden seri imalata geçerek sektörümüzün önemli isimlerinden biri haline geldik. Şuan Türkiye’nin en büyük parakende gelinlik mağazasıyla ve altı bayimizle Türkiye’nin kırk altı şehrinde 140’tan fazla satış noktamızla hizmet sunuyoruz. Hatta edindiğimiz başarılarla sınır tanımayarak yirmi iki ülkeye fark yaratan tasarımlarımızı ihraç ediyoruz. Şimdi tüm bu başarı öykülerimizin ardında sizin düğün gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutluluğa “evet” demeniz için sizi bekliyoruz.

Gaziantep’te nezih bir atmosferlerle sizleri karşılıyoruz. Bizi tercih eden seçkin kadınlara her zaman en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Şimdiye kadar özenli çalışmalarımızı yirmiyi aşkın ödülle taçlandırdık. Ancak müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla çalışmalarımızın en büyük mükafatı her zaman bizi tercih eden kadınların güzel referansları oldu.

Gelinlerimizin her biri alanında uzman modacılar tarafından hazırlanıyor. Profesyonel modacılarımız sayesinde gelinliklerimizde en sıra dışı çizgileri ustalıkla kullanabiliyoruz. Ortaya çıkardığımız özgün tasarımlarla düğün gününüzde içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinlikler üretiyoruz. Bizi tercih eden her müstakbel gelini mağazamızdan mutlu uğurlamak için her vücut tipine, her düğün mekanına ve her tarza uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz.

Gelinliklerimizin modelleri kadar kumaş ve el işçiliğine de dikkat ediyoruz. Gelinliklerimizde sadece en kaliteli dantelleri ve kumaşları kullanıyoruz.

Siz de eşsiz tasarımlı bir gelinlikle düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Dreamon Gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Güvenler mah. 115 Yolu cad. No:17 (İpekyolu üzeri – Tugay Karşısı) Şehitkamil

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dreamon Bridals Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.