Azra Moda

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Azra Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Azra Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Azra Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Azra Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Azra Moda Hakkında

Azra Moda Evi ailesi olarak özel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Mağazamızda; abiye elbiseler, nişan elbiseleri, kına kaftanları ve gelinlikler gibi pek çok seçenek bulunuyor. Dilediğiniz özel gününüz için tam da istediğiniz elbiseyi bulacağınıza eminiz! Her zevke ve bütçeye hitap eden modeller üretiyoruz.

Hayatınızın en değerli günü için gelinliğinizi bizden temin etmek isterseniz, kusursuz bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın! Mağazamıza adım attığınız andan itibaren sizi özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sohbet ediyorsunuz. Sohbet esnasında; düğün için seçtiğiniz mekanı, düğün konseptinizi ve hayal ettiğiniz gelinlik modelini öğreniyoruz.

Hazır model gelinliklerimiz arasında, tarifinize ve vücut ölçülerinize uygun olacak şekilde birkaç gelinliği denemenizi rica ediyoruz. Denedikleriniz arasında içinize sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen sizin için tadilat ettiriyoruz ve en kısa sürede size teslim ediyoruz. Aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız veya zihninizde başka bir şey varsa da endişe etmeyin! İstediğiniz gelinliği dikebiliyoruz!

Özel dikim bir gelinlik için öncelikle, hayalinizdeki gelinliği tasvir etmenizi istiyoruz. Sonrasında, bir taslak oluşturuyoruz. Bu taslak üzerinde eklemek istediğiniz; Fransız danteli, zarif inciler veya parıltılı taşlar gibi aksesuarlar varsa, söylemeniz yeterli! Kaliteli kumaşlar kullanarak ve alanında uzman dikiş ekibimiz tarafından dikilen bu eşsiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Böylece, muhteşem gelinliğinize çok beklemeden kavuşmuş oluyorsunuz!

Azra Moda Evi Gaziantep ekibi olarak siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz kusursuz hizmetlerden söz ettik. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel gününüzde gelinliğinizi, bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, bizimle iletişime geçin! Sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Nurpazarbaşı Mah. Özdemirbey Cad.Çamlıca 2 Etap Şahinbey/ Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.