Asrın Moda

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Asrın Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Asrın Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Asrın Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Asrın Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Asrın Moda Hakkında

Düğünlerinde göz kamaştırmak ve tüm davetlileri büyülemek isteyen herkesin adresi Asrın Moda, kaliteli gelinlikleri, güler yüzlü ev sahipliği ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile Gaziantep’te hizmetinizde! Hayalleri olan gelin adayları için Gaziantep gelinlik firmaları arasında en doğru tercihlerden biri olduğumuzu ve bugüne kadar bizi tercih eden sayısız gelinimizin yüzünü güldürdüğümüzü belirtmek istiyoruz.

Farklı tarza, farklı vücut yapısına ve farklı bütçeye uygun pek çok gelinlik modelini bulabildiğiniz modaevimizde her detay isteklerinizi karşılamak için planlanıyor. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi öğreniyor, düşündüğünüz gelin saçı ve makyajı hakkında bilgi alıyoruz. Gelinliğinizi de bu kriterlere göre öneriyoruz. Amacımız düğününüzde ışıl ışıl bir gelin olmanızı sağlamak. Bunu da kalitesi, işçiliği, dikimi, işlemeleri ve aksesuarları ile güzelliğinize layık olan gelinliklerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Hazır modellerimizin içinde geleneksel, modern, sade ya da gösterişli pek çok model bulunuyor. Bunun yanı sıra trend gelinlikleri yakından takip ediyor, son yıllardan en çok tercih edilenleri modaevimizde bulunduruyoruz. Böylelikle istek ve ihtiyaçlarınızı da yerine getirebiliyor, beklentilerinizi karşılayabiliyoruz.

Yalnızca düğününüzde değil, söz, nişan, kına gecesi, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günlerinizde de kapımızı çalabilirsiniz. Abiye, kaftan, nişanlık ve kınalık gibi ürünlerimizde de kaliteyi hissedeceğinizden eminiz. Farklı renk ve tarz seçenekleriyle her konuğumuzun zevkine hitap ediyor, sizi en iyi şekilde yansıtacak bir seçeneği mutlaka sunacağımızı düşünüyoruz.

Gelinliklerimizin fiyatı da yüzünüzü güldürecek detaylardan biri! Son derece uygun fiyatlar ile en mutlu gününüzde sizi üzmüyoruz. Gaziantep gelinlik fiyatları arasında dikkat çeken ekonomik paketlerimiz ile hem zevkinize hem de cebinize hitap ettiğimizden emin olabilirsiniz.

Eğer modaevimizde sunduğumuz imkanlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Konak Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:32/A Can Plaza Altı Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.