Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Özellik

 • Özel Dikim
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet
 • Kiralama

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Gecelik / sabahlık, Kuşak, Şapka, Gelin buketi, Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Şemsiye, Yelpaze, İç çamaşır, Eldiven
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Tasarımlarıyla ünlü marka gelinliklerin yanı sıra profesyonel stil danışmanları eşliğinde özel dikim ürünler sunuyoruz.

Hakkında

Rüya gibi bir düğünde unutulmaz bir gelin olmaksa hayaliniz Denizli gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’nın doğru gelinliği bulacağınız yer olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla birlikte uzun zamandır gelinlik ve abiye tasarımı sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve birbirinden etkileyici tasarımlarımızla istediğiniz model gelinliği rahatlıkla tasarlıyoruz. Hazır modellerimizin de bulunduğu mağazalarımızla Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz.

Her gelinin farklı bir gelinlik hayali olduğunun farkındayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için çalışmalarımızda en çok sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Doğru gelinliği bulmanız konusunda tecrübelerimizle yol göstersek de son kararı daima siz veriyorsunuz. Düğünden önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekandan vücut ölçülerinize kadar her detayı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Balık kesim, a kesim, prenses ve düz kesim modellerini farklı yaka stilleri, çeşitli kumaşlar, işlemeler ve etek boylarıyla süsleyerek farklı tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Eğer hazır model beğenirseniz hemen gelinliğinizi teslim alabiliyorsunuz. Özel dikim isterseniz ise önce kağıt üzerine çıkarılan modeli provalarla kısa zamanda dikiyoruz. Yaklaşık 1 ila 3 kez olan provalarda aşama aşama gelinliğinizin yapılışına şahit olurken eklemek ya da değiştirmek istediğiniz detayları da bize rahatlıkla iletebiliyorsunuz. İsteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Duvağınızı da gelinlikle birlikte size teslim ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun markamızdan hizmet alabiliyorsunuz.

Siz de Event Sposa Denizli gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizin neler olduğunu ayrıntılarıyla öğrenmek için randevu alabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ya da mail adresine posta gönderebilirsiniz.

İletişim

Fatih Kucukekiz

Canan Yakar

 • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!