Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Tasarımlarıyla ünlü marka gelinliklerin yanı sıra profesyonel stil danışmanları eşliğinde özel dikim ürünler sunuyoruz.

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Hakkında

Rüya gibi bir düğünde unutulmaz bir gelin olmaksa hayaliniz Denizli gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’nın doğru gelinliği bulacağınız yer olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla birlikte uzun zamandır gelinlik ve abiye tasarımı sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve birbirinden etkileyici tasarımlarımızla istediğiniz model gelinliği rahatlıkla tasarlıyoruz. Hazır modellerimizin de bulunduğu mağazalarımızla Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz.

Her gelinin farklı bir gelinlik hayali olduğunun farkındayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için çalışmalarımızda en çok sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Doğru gelinliği bulmanız konusunda tecrübelerimizle yol göstersek de son kararı daima siz veriyorsunuz. Düğünden önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekandan vücut ölçülerinize kadar her detayı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Balık kesim, a kesim, prenses ve düz kesim modellerini farklı yaka stilleri, çeşitli kumaşlar, işlemeler ve etek boylarıyla süsleyerek farklı tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Eğer hazır model beğenirseniz hemen gelinliğinizi teslim alabiliyorsunuz. Özel dikim isterseniz ise önce kağıt üzerine çıkarılan modeli provalarla kısa zamanda dikiyoruz. Yaklaşık 1 ila 3 kez olan provalarda aşama aşama gelinliğinizin yapılışına şahit olurken eklemek ya da değiştirmek istediğiniz detayları da bize rahatlıkla iletebiliyorsunuz. İsteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Duvağınızı da gelinlikle birlikte size teslim ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun markamızdan hizmet alabiliyorsunuz.

Siz de Event Sposa Denizli gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizin neler olduğunu ayrıntılarıyla öğrenmek için randevu alabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ya da mail adresine posta gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.