Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Sık Sorulan Sorular

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye gelinlik fiyatları ne kadar?

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Tasarımlarıyla ünlü marka gelinliklerin yanı sıra profesyonel stil danışmanları eşliğinde özel dikim ürünler sunuyoruz."


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye gelinlik teslim süresi ne kadar?

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye aksesuar sağlıyor mu?

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye, bolero, gecelik / sabahlık, i̇ç çamaşır, kuşak, eldiven, duvak, şapka, gelin kesesi, yelpaze, şemsiye, gelin buketi, ayakkabı aksesuarlarını sağlamaktadır.


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye pazar günü hizmet veriyor.


Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Hakkında

Rüya gibi bir düğünde unutulmaz bir gelin olmaksa hayaliniz Denizli gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’nın doğru gelinliği bulacağınız yer olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla birlikte uzun zamandır gelinlik ve abiye tasarımı sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve birbirinden etkileyici tasarımlarımızla istediğiniz model gelinliği rahatlıkla tasarlıyoruz. Hazır modellerimizin de bulunduğu mağazalarımızla Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz.

Her gelinin farklı bir gelinlik hayali olduğunun farkındayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için çalışmalarımızda en çok sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Doğru gelinliği bulmanız konusunda tecrübelerimizle yol göstersek de son kararı daima siz veriyorsunuz. Düğünden önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekandan vücut ölçülerinize kadar her detayı göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Balık kesim, a kesim, prenses ve düz kesim modellerini farklı yaka stilleri, çeşitli kumaşlar, işlemeler ve etek boylarıyla süsleyerek farklı tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Eğer hazır model beğenirseniz hemen gelinliğinizi teslim alabiliyorsunuz. Özel dikim isterseniz ise önce kağıt üzerine çıkarılan modeli provalarla kısa zamanda dikiyoruz. Yaklaşık 1 ila 3 kez olan provalarda aşama aşama gelinliğinizin yapılışına şahit olurken eklemek ya da değiştirmek istediğiniz detayları da bize rahatlıkla iletebiliyorsunuz. İsteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Duvağınızı da gelinlikle birlikte size teslim ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun markamızdan hizmet alabiliyorsunuz.

Siz de Event Sposa Denizli gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizin neler olduğunu ayrıntılarıyla öğrenmek için randevu alabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ya da mail adresine posta gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.