Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

 • Merkez, Aydın.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Hakkında

Her detayıyla tamamen içinize sinen bir gelinlikle düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız Aydın gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’da sizi bekliyoruz.

Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet verdiğimiz Event Sposa markamızla uzun zamandır çok sayıda gelin adayını düğünlerine hazırlıyoruz. Birbirinden özenli tasarımlarımızı beğeninize sunuyor, isteğinize bağlı olarak özel dikim hizmeti almanızı sağlıyoruz. Üstelik sadece düğünler için değil aynı zamanda nişan, kına gecesi ve mezuniyet gibi özel anlarda da abiye elbiselerimizle yanınızda oluyoruz.

Her gelin adayının düğünü için farklı bir hayali olduğunun farkındayız. Doğru gelinliği bulmanız için sizi tecrübelerimizle yönlendirdiğimiz mağazamızda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak oluyor. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hem hazır modellerimizi hem de daha önce yaptığımız özel dikimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Hazır modellerimizi deneyerek içinize sinen varsa ufak tadilatlarla düzenleyerek hemen teslimini sağlayabiliyoruz.

Özel dikimlerde ise gelinliğin hazırlanma süreci biraz daha farklı ilerliyor. Düğün mekanınız, konseptiniz, vücut ölçüleriniz, düğün mevsiminiz ve hepsinden önemlisi de zevkleriniz model belirlerken dikkate aldığımız kriterlerin başında geliyor. Kullanılacak kumaş türünden aksesuarlara kadar her detayda fikrinizi alıyoruz. Kalıp uzmanları tarafından model çıkarılmış gelinliğinizi provalarla dikiyoruz. Provaların her aşamasında onayınızı alıyor ve gelinliğinizi tamamlıyoruz. Birbirinden farklı etek kesimlerini, boylarını farklı yaka stilleriyle bir arada kullanarak istediğiniz tarz gelinliği kolaylıkla yapıyoruz. Romantik, Helen, gösterişli, sade, klasik ya da modern bir gelin olmanız tamamen sizin isteğinize bağlı.

Siz de Event Sposa Aydın gelinlik fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizi daha detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanalları aracılığıyla bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.