Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Aydın

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Önerilen Firmalar

Miss Lütfiye
11

Bozdoğan

Miss Lütfiye

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
15

Merkez

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

2 hafta
Özel Dikim
Sinem Zerenoğlu Moda Evi
15 10

Nazilli

Sinem Zerenoğlu Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her detayıyla tamamen içinize sinen bir gelinlikle düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız Aydın gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Event Sposa’da sizi bekliyoruz.

Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet verdiğimiz Event Sposa markamızla uzun zamandır çok sayıda gelin adayını düğünlerine hazırlıyoruz. Birbirinden özenli tasarımlarımızı beğeninize sunuyor, isteğinize bağlı olarak özel dikim hizmeti almanızı sağlıyoruz. Üstelik sadece düğünler için değil aynı zamanda nişan, kına gecesi ve mezuniyet gibi özel anlarda da abiye elbiselerimizle yanınızda oluyoruz.

Her gelin adayının düğünü için farklı bir hayali olduğunun farkındayız. Doğru gelinliği bulmanız için sizi tecrübelerimizle yönlendirdiğimiz mağazamızda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak oluyor. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hem hazır modellerimizi hem de daha önce yaptığımız özel dikimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Hazır modellerimizi deneyerek içinize sinen varsa ufak tadilatlarla düzenleyerek hemen teslimini sağlayabiliyoruz.

Özel dikimlerde ise gelinliğin hazırlanma süreci biraz daha farklı ilerliyor. Düğün mekanınız, konseptiniz, vücut ölçüleriniz, düğün mevsiminiz ve hepsinden önemlisi de zevkleriniz model belirlerken dikkate aldığımız kriterlerin başında geliyor. Kullanılacak kumaş türünden aksesuarlara kadar her detayda fikrinizi alıyoruz. Kalıp uzmanları tarafından model çıkarılmış gelinliğinizi provalarla dikiyoruz. Provaların her aşamasında onayınızı alıyor ve gelinliğinizi tamamlıyoruz. Birbirinden farklı etek kesimlerini, boylarını farklı yaka stilleriyle bir arada kullanarak istediğiniz tarz gelinliği kolaylıkla yapıyoruz. Romantik, Helen, gösterişli, sade, klasik ya da modern bir gelin olmanız tamamen sizin isteğinize bağlı.

Siz de Event Sposa Aydın gelinlik fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizi daha detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanalları aracılığıyla bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

Fatih Kucukekiz

Canan Yakar

  • Adres: AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!