Sevilay Pro Make-Up ile Kusursuz Gelinler!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

29.06.2020

Her gelin adayının ziyaret etmesi gereken muhteşem stüdyonun kapılarını sizin için araladık!

Düğün.com çiftlerine profesyonel meslek hayatınızdan ve Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu’ndan bahseder misiniz?

1989 yılında Fransa’da yüz ve göz yapısına uygun makyaj teknikleri, tv, sanat, karakter ve moda makyajı üzerine eğitim alarak profesyonel hayatıma başladım. 2001 yılından beri, Ankara Giyim Sanayicileri Derneği’nin organizasyonu olan Uluslararası Ankara Moda Haftası’nın makyaj tasarımı ve uygulamasından sorumluyum. Aynı zamanda Sevilay Profesyonel Make-Up Studio’nun da başında bulunuyorum. Sevilay Makyaj Stüdyosu, 25 yıllık bir tecrübenin ortaya çıkardığı kusursuz hizmetin ürünüdür. Mesleki eğitim ve tecrübe konusunda birçok firmadan rahatlıkla ayırt edilebiliriz.

Sevilay professional Make Up

Gelin adayları düğünlerinden kaç gün önce sizinle irtibata geçmelidirler?

Gelin adaylarının düğünlerinden en az iki ay öncesinden bizimle irtibata geçmesi gerekir. Bunun nedeni de, kişilerin makyajlarını yüz ve göz yapısına uygun şekilde tasarlıyor olmamızdır. Makyajın uygulanacağı gelin adayının cilt ve kaş tasarımı kusursuz olmalıdır. Bunun için de yaklaşık iki ay gibi bir süreye ihtiyacımız var.

Sevilay professional Make Up

Son yıllarda çok talep gören porselen makyaj uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Porselen makyaj konusunda ciddi bir bilgi kirliliği var. Birçok gelin adayı, “porselen makyaj yapıyor musunuz?” sorusunu yöneltirken bile porselen makyajın ne olduğunu bilmiyor. Porselen makyaj, genellikle film, tv ve sahne sanatı gösterilende kullanılan profesyonel bir makyaj çeşididir. Porselen makyaj uygulaması için kullanılan ürünler, profesyonel kullanım için özel olarak üretildiği için yine tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Sevilay professional Make Up

Gelin adayları, makyaj tasarımlarını planlarken neleri dikkate almalıdır?

Hayallerindeki makyajı tarif ederken mutlaka gelinliklerini göz önünde bulundurmalılar. Makyajınızın, seçtiğiniz gelinlik ile uyumlu olması çok önemlidir. Örneğin, modern bir gelinlik seçildiyse saç ve makyaj tasarımları da aynı şekilde modern ve çağımızı yansıtan bir stilde olmalıdır.

2012 yılının makyaj trendleri neler?

2012 yılının makyaj trendi, natürel(gizli makyaj) ve dönemsel esintiler taşıyan(özellikle 1950-60 yılları) stillerden oluşuyor. Makyaja ek olarak abartılı kirpikler de çok revaçta. Asıl önemli olan konu, gelin adaylarının kendi zevkine hitap eden makyajı, senenin trendlerine uygun halde tasarlamaktır.

Sevilay professional Make Up

Makyaj tasarımı, uygulaması ve cilt bakımı fiyatlarınız nedir?

Gelin adaylarının kına gecesi ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel fiyatlandırmalar yapıyoruz. Genel olarak kaş tasarımı, kirpik ilavesi ve cilt bakımı dahilinde gelin makyajı uygulamasının fiyatı 500 TL civarındadır.

Sevilay Profesyonel Makyaj Stüdyosu’nun sayfasına için tıklayın!

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!