Gelin Saçı ve Makyajında 2013 Trendleri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:25 DK

06.01.2015

Gelin Saçı ve Makyajında 2013 Trendleri Intro: Görkemli bir görünüm kazanmanızı sağlayan, gelinliğinizi tamamlayan en önemli şey elbette saçınız ve makyajınız… Doğru seçimi yapmak, yüzünüzle ve gelinliğinizle uyumu yakalamak ancak profesyonel bir göz ve ellerle mümkün olacaktır. Saloon Locca merak edilen soruları yanıtladı.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Saloon Locca olarak kuruluşumuz 1999 yılından beri tecrübemizle müşterilerimizin en özel anlarında hep yanlarında olduk. Marka gücünün ardında dinamik bir ekip ruhu, vizyonel çalışma disiplini ve kusursuz müşteri memnuniyeti barındıran Saloon Locca 1999 yılından itibaren her sene farklı bir ünlü isimle gerçekleştirdiği ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış koleksiyon çekimleriyle saç modası trendlerine öncülük etmektedir.

gelin saçı ve makyajında 2013 trendleri

Gelin adaylarının düğünden ne kadar zaman önce sizinle görüşmesi doğru olur?

Gelin adaylarının düğün tarihinden yaklaşık iki ay önce bizleri ziyaret edip, randevu almaları gerekir. Ayrıca düğüne iki hafta kala gelin adaylarımızın saç provası için kuaförlerine uğramaları uygun olur.

Gelinlerimizin saç modeli ve makyaj uygulamasını seçerken nelere dikkat etmeleri gerekiyor?

Saç modelini belirlemede en büyük etken gelinlik modeli ve saça takılacak aksesuarlardır. Bunun yanında yüz şekli ve yılın trendleri göz önünde bulundurularak saç modeline karar verilir. Makyaj karar aşamasında yüzün şekli, göz yapısı ve göz rengine dikkat edilmelidir.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Ahmet Tuncay Kaya Kuaför
HEDİYE
10 6
Ahmet Tuncay Kaya Kuaför

Bir Nedime Saçı Ve Makyajı Hediye!...

Ahu Aydemir Studio
HEDİYE
92 32
Ahu Aydemir Studio

Anlaşma Sağlayan İlk 5 Çiftte Sürpriz Hediyeler!...

Bu senenin saç ve makyaj modasında neler var?

Yeni sezonda bayanlar zarif, şık, sofistike ve görkemli bir görünüme sahip oluyor. Doğal dalgalı hafif toplu saçlar, retro dalgalar, nostaljik topuzlar, kabarık toplu saçlar ve yumuşak vag topuzları yılın trendleri arasındadır. Makyajda profesyonel ürünler ile belirgin gözler, hafif doğal makyajlar ve koyu renk kırmızı, bordo rengi rujlar daha net allıklar 2013 yazının vazgeçilmezleri.

Ortalama bir gelin saçı veya makyajı için verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

Normal makyajlı paketimiz 400 TL, porselen makyajlı paketimiz ise 450 TL’dir. Paketlerimiz manikür, pedikür, ölçülü kaş alımı, dudak üstü, saç provasıni içermektedir ve bu hizmetler fiyatlarımıza dahildir.

Peki, bu fiyatlar üzerinden yaza özel bir kampanyanız olacak mı?

Evet, düğün sezonunun canlandığı yaz ayları için bir kampanyamız mevcut. Bu kampanya dahilinde normal makyajlı paketimiz 300 TL, porselen makyajlı paketimiz ise 350 TL olarak belirlenmiştir.

Saloon Locca’dan daha fazla bilgi, randevu ve fiyat almak için tıklayın.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

D

Derya

14/10/2014

çoğu model bu senede moda bence ve daha da devam edeceğe benziyor