En Güzel Gelin Saçı Modelleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

29.06.2020

Saçlarınızı, en güzel aksesuarınızı düğünde nasıl kullanacaksınız?

Evet bayanlar; saçlarınız... En güzel gelin aksesuarınız. Düğün gecesi saçlarınızla yapacağınız gösteri için çalışmalara hemen başlamalısınız. Bakım, kesim, renk değişimi gibi konularla aylar öncesinden ilgilenmeye başlayın. İşte size değişik boy ve renklerde ideal gelinbaşı örnekleri...

Taçlanan İhtişam

Düğününüzde gerçek bir prenses gibi görünmenin en garantili yolu; ihtişamlı bir topuzu, bir taç ya da gösterişli saç aksesuarlarıyla süslemektir. Saçın doğal renklerinin birkaç ton açığıyla gölgelendirilmesi ve yapay bukleler yerine doğal dalgalarla şekillendirilmesi iyi sonuç verecektir. Geniş alınlı gelinler kakül yardımıyla yüzlerini çerçeveleyebilirler.

Taçlı gelin saçı modeler için tıklayın.

en güzel gelin saçı modelleri

Dalgalarla Gelen Özgürlük

Özgür ruhlu Düğün.com gelinleri! Biliyoruz ki, düğün gecenizde güzelliğinizden ödün vermeden saçlarınız omuzlarınızda nasıl dans edeceğinizi hayal ediyorsunuz. Evet yanılmadınız; gelinler, saçlarını topuz yapmadan da güzel görünebilirler. Bunun için uzun saçlarınıza iyi bakın ve kuaförünüzle güzel bir model belirleyin. Saçlarınızı yarım toplayabilir, yandan saç aksesuarlarıyla tutturabilir ya da daha oryantal bir görünüm için alnınızdan geçen zincirler kullanabilirsiniz.

Farklı gelin saçı modelerini incelemek için tıklayın.

en güzel gelin saçı modelleri

Kısa ve Net

Kısa saçlı gelinler; düğün gününe kadar saçlarınızı uzatmaya uğraşmayın boşuna! Kısa gelin saçları için güzel fikirlerimiz var. Hareketli dalgalarla kabartılan saçlar, kafes duvakla kır düğünlerinde kullanılabilir. Dalgalı ve açık bir saç modeliyle kullanacağınız duvağınızı alnınızın üstünde değil de kafanızın arkasına doğru takarsanız alışılmaşın dışında bir etki yaratabilirsiniz. Eğer saçlarınız orta uzunlukta iseler, enseden topladığınız saçlarınızdan serbest kalanını hafif bir gölgelendirmeyle aydınlatıp yüzünüzü çerçeveleyebilirsiniz.

en güzel gelin saçı modelleri

Bahar Örgüleri

Açık hava düğünü düşünüyorsanız özellikle örgülü saç modellerine göz atmalısınız. Çift , kalın ya da dağınık tarzda örgü stillerinden biri mutlaka size göredir. Örgü tipi saç modelleri özellikle kullanım kolaylığı yüzünden de çok tercih edilir. Sağlam bir örgü, en hareketli danslarda bile bozulmaz, gece boyu rahatça hareket edebilirsiniz böylece.

en güzel gelin saçı modelleri

Doğal Saçlar

Sade bir gelinliğiniz varsa gelinliğinizle orantılı olarak sade bir saç stili kullanabilirsiniz. Naturel saç dalgaları, hem şık hem de doğal görünümlü bir gelin olmanızı sağlar. Özellikle bahar aylarında olacak bir düğün planlıyorsanız doğal saç modellerinden birini ve ufak çiçek aksesuarlarını kullanarak çok hoş bir çift oluşturabilirsiniz.

en güzel gelin saçı modelleri

Saç tasarım firmanızı seçin:

İstanbul

Ankara

İzmir

Tüm Şehirler

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

leyla

Düğün Tarihi: 13.10.2014


bence de en önemli aksesuar gelin saçı. doğal olması ilk tercihim tabii.


bihter

Düğün Tarihi: 13.10.2014


ayy karar veremedim şimdi çok güzel modeller var.