Yeliz Kuaför

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Yeliz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yeliz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yeliz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yeliz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yeliz Kuaför Hakkında

Güzelliğine önem veren herkes için Yeliz Kuaför Denizli’de faaliyet gösteriyoruz. Saç bakımları, makyaj uygulamaları, saç tasarımları ve el-ayak bakımlarıyla bizi tercih eden herkesi mutlu ediyoruz. Yıllardır alanında uzman ekibimizle profesyonel hizmetin ayrıcalıklarını hissetmeniz için çalışıyor, bu sayede gelin adayları tarafından da vazgeçilmez adres oluyoruz. Çünkü saç tasarımı ve doğal makyaj uygulamaları konusunda son derece iddialı olan ekibimizle, her gelinimiz için farklı tarzlarda uygulamalar yapıyoruz. Bunun için pek çok eğitime katılıyor, kalite ve hijyenden de ödün vermeden salonumuzda müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Hazırlıklara düğün öncesi başladığımızı biliyor musunuz? Salonumuzda, randevulu müşterilerimiz için özenli bir sıralama yapıyoruz. Bu sayede size vakit kaybı yaşatmadan uygulamalar için planlama yapıyoruz. Arzu eden gelinlerimiz için düğün öncesi; renk değişikliği, saç kesimi, kaynak, röfle, perma, ombre, balyaj ve saç bakımlarını tamamlıyoruz. El-ayak bakımları, kalıcı oje uygulamaları ve microblading işlemleri de yapıyoruz. Hayal ettiğiniz değişim ve yenilenmelerden sonra sıra saç tasarımı ve makyaj uygulamalarına geliyor. Tercihe bağlı olarak bu aşamadan sonra bir de prova süreci var.

Prova sürecinde, size özel tasarladığımız saç tasarımından emin olmanızı sağlıyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modelleriyle tasarım yapma konusunda son derece profesyonel olan ekibimiz tarzınıza uyan dokunuşlarla çalışmalarını tamamlıyor. Böylelikle yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinizin yaka kesimine uyan bir model ortaya çıkarıyorlar. Saç aksesuarları ve duvak ile dikkat çeken şıklığınız düğün günü gelinliğinizle tamamlanıyor. Bu arada ekibimiz türban tasarımı da yapıyor. Makyaj provalarındaysa cilt tonunuza uyan; baz, allık, fondöten, aydınlatıcı, ruj ve farlar belirleniyor. Duru güzelliğinizle ışıl ışıl parlamanız için zarif dokunuşlar yapılıyor.

Siz de Yeliz Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Denizli kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, acele edin form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.