Rimel Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Rimel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Rimel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rimel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rimel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Rimel Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsur profesyonelce yapılmış bir gelin saçı ve makyajıdır. Biz Rimel Kuaför Denizli olarak düğün gününüzde gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızda size her anlamda kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Öncelikle sizi salonumuzda huzurlu ve rahat bir atmosferle karşılıyoruz. Modern tasarımlı ve konforlu salonumuzda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarının ne kadar yorucu olabileceğini biliyoruz. Salonumuzda düğün telaşınızı üstünüzden atıp, rahatlayacağınız bir ortam yaratıyor, her ihtiyacınızda sizin ve sevdiklerinizin bir bakış uzağında oluyoruz.

Güzelliğin ve başarının tesadüf olamayacağına inanıyoruz. Bu nedenle salonumuzdaki her bir ekip üyemiz alanında uluslararası ve profesyonel eğitimler almış kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kesim ve renklendirme tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz. Ayrıca salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda da oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz.

Size her zaman en kaliteli hizmet sunabilmek için yenilikçi bir bakış açısıyla sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor, başarılı bir şekilde adapte oluyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımız ve inovatif ürünlerimizle size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynada oluşan görüntü yüzünüzde gülücükler oluşturmadan işimizi bitmiş saymıyoruz.

Düğün gününüz boyunca kusursuz güzelliğinizi korumanız için gelin saçınızın hazırlıklarının ardından kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor ve gelin makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınızın tamamını son derece hijyenik koşullarda gerçekleştiriyoruz.

Siz de düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Rimel Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz profesyonel dokunuşlarımızla ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Gerzele Mah. 518 Sok. No: 3 A Blok Merkezefendi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rimel Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.