Kuaför Uğur Tepeli

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Kuaför Uğur Tepeli Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Uğur Tepeli Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Hayır

Kuaför Uğur Tepeli Sık Sorulan Sorular

Kuaför Uğur Tepeli gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Uğur Tepeli gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Uğur Tepeli gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Uğur Tepeli gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Uğur Tepeli şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Uğur Tepeli şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Uğur Tepeli ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Uğur Tepeli ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Uğur Tepeli Hakkında

Güzellik hizmetlerinin en profesyonel haliyle Denizli halkını buluşturmak için 2019 yılında Kuaför Uğur Tepeli Hair Designer markasını yarattık. Markamızın kurucusu ve saç tasarımcısı Uğur Bey yönetiminde kapılarını açtığımız salonumuzda, güzel kadınların memnuniyeti için çalışmaya başladık. Saçlarınızın ışıltısıyla göz kamaştırmak istediğiniz her anda doğru adrestesiniz. Üstelik düğün günü şıklığınız ve güzelliğiniz için de salonumuzda sizi bekliyoruz. Dilerseniz, sunduğumuz hizmetin kalitesi ve detaylarından da söz edelim:

Öncelikle, salonumuzda her hizmet için yüksek kalite standartları ile hijyen koşulumuz var. Bunun için sürekli temizlik ve bakımları yapılan ürünler kullanıyoruz. Salonumuzda cilt sağlığınız için aldığımız bir diğer önlem ise ürün seçimi. Dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri ve boyalarıyla güzelliğinize dokunuyoruz. Ürünlerde doğallık, besleyicilik ve cilt yapınıza uygunluğa odaklanıyoruz. Bu yüzden her cilt tipi için farklı makyaj malzemeleri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Gelelim, Denizli gelin saçı ve makyajı hizmetleri için salonumuzda sizi bekleyen sürece. İlk iş ön görüşmeyle isteklerinizi öğrenmek. Hayal ettiğiniz saç modeliyle güzelliğinize güzellik katmak istiyoruz. Uğur Bey sizi dinleyerek topuz, örgü veya dağınık saç modellerini kusursuz bir şekilde tasarlıyor. Tarzınıza uygun, gelinlik, düğün konsepti ve şıklığınızı tamamlar nitelikte bir model olmasına dikkat ediyoruz. Saç aksesuarları ve duvak ile makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için doğallık ve aydınlık tercihimiz oluyor. Saçınızla birlikte güzelliğinizi tamamlayan makyaj detaylarında gölge ve aydınlatma tekniklerine dikkat ediyoruz. Bu gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz, düğün günü salonumuzda yakın dostlarınız ve ailenizin de hazırlıklarını yapıyoruz.

Denizli kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde, avantajlı fiyatlar ve ödün vermediğimiz kaliteyle sizi bekliyoruz! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Kuaför Uğur Tepeli iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Karahasanlı Mah. 2030 Sok. No: 5A Merkezefendi/Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.