Kuaför Uğur Tepeli

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Kuaför Uğur Tepeli Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Uğur Tepeli Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Uğur Tepeli Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Uğur Tepeli Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Uğur Tepeli Hakkında

Güzellik hizmetlerinin en profesyonel haliyle Denizli halkını buluşturmak için 2019 yılında Kuaför Uğur Tepeli Hair Designer markasını yarattık. Markamızın kurucusu ve saç tasarımcısı Uğur Bey yönetiminde kapılarını açtığımız salonumuzda, güzel kadınların memnuniyeti için çalışmaya başladık. Saçlarınızın ışıltısıyla göz kamaştırmak istediğiniz her anda doğru adrestesiniz. Üstelik düğün günü şıklığınız ve güzelliğiniz için de salonumuzda sizi bekliyoruz. Dilerseniz, sunduğumuz hizmetin kalitesi ve detaylarından da söz edelim:

Öncelikle, salonumuzda her hizmet için yüksek kalite standartları ile hijyen koşulumuz var. Bunun için sürekli temizlik ve bakımları yapılan ürünler kullanıyoruz. Salonumuzda cilt sağlığınız için aldığımız bir diğer önlem ise ürün seçimi. Dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri ve boyalarıyla güzelliğinize dokunuyoruz. Ürünlerde doğallık, besleyicilik ve cilt yapınıza uygunluğa odaklanıyoruz. Bu yüzden her cilt tipi için farklı makyaj malzemeleri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Gelelim, Denizli gelin saçı ve makyajı hizmetleri için salonumuzda sizi bekleyen sürece. İlk iş ön görüşmeyle isteklerinizi öğrenmek. Hayal ettiğiniz saç modeliyle güzelliğinize güzellik katmak istiyoruz. Uğur Bey sizi dinleyerek topuz, örgü veya dağınık saç modellerini kusursuz bir şekilde tasarlıyor. Tarzınıza uygun, gelinlik, düğün konsepti ve şıklığınızı tamamlar nitelikte bir model olmasına dikkat ediyoruz. Saç aksesuarları ve duvak ile makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için doğallık ve aydınlık tercihimiz oluyor. Saçınızla birlikte güzelliğinizi tamamlayan makyaj detaylarında gölge ve aydınlatma tekniklerine dikkat ediyoruz. Bu gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Dilerseniz, düğün günü salonumuzda yakın dostlarınız ve ailenizin de hazırlıklarını yapıyoruz.

Denizli kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde, avantajlı fiyatlar ve ödün vermediğimiz kaliteyle sizi bekliyoruz! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Kuaför Uğur Tepeli iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Karahasanlı Mah. 2030 Sok. No: 5A Merkezefendi/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.