Helena Kuaför

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Helena Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Helena Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Helena Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Helena Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Helena Kuaför Hakkında

Özel tarzlar yaratmak ve şıklığı tamamlayan saçları tasarlamak için uzun yıllardır sektörde yer alıyoruz. Helena Kuaför markasını yarattığımız günden beri de profesyonel hizmetin Denizli’deki adresi oluyoruz. Bunun için durmaksızın eğitimlere katılıyor, öğreniyor ve yenilenen sektörü yakından takip ediyoruz. Modanın mesleğimize getirdiği incelikleri ve zarif makyaj sırlarını da biliyoruz. Pek çok kadının tercihi olan salonumuzda yenilenmek ve kendini özel hissetmek isteyen müşterilerimizi ağırlıyoruz. Gelin adaylarının da saç tasarımı ve profesyonel makyaj uygulamalarını yapıyoruz. Sıradaki gelin adayımız siz olmak ister misiniz?

Helena Kuaför Merkezefendi’deki adresimize gelin, hemen hazırlıklara başlayalım. Randevu ile çalıştığımız salonda düğün öncesi yaptığımız ön görüşme bizim için çok önemli. Çünkü isteklerinizi bu sırada öğreniyoruz ve tarzınıza yakışan uygulamalar için plan yapıyoruz. Bu sayede zaman kaybetmeden en hızlı ve doğru şekilde uygulamalara başlıyoruz. Tasarım sürecinin tamamlandığı düğün öncesi saç ve makyaj provası da düzenleyebiliyoruz. Ancak bu kararı size bırakıyor, planlamasını ayrıca yapıyoruz!

Düğün öncesi imaj değişikliği ve saç bakımlarıyla yenilenmek ister misiniz? Tercih eden gelin adaları için renk değişikliği, estetik renklendirme, kesim ve mikro kaynak uygulamalarımız var. Ayrıca kalıcı makyaj uygulamalarıyla düğün öncesi balayı hazırlıklarını da başlatabiliriz. Eyeliner, microblading ve kirpik uygulamalarıyla güzelliğinize ışık tutuyoruz. Ve sıra gelin saçı tasarımına geliyor. Tasarımı yüz hatlarınıza ve tarzınıza en çok yakışacak şekilde yapıyoruz. Gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarına da dikkat ediyoruz. Şıklığınızı türban tasarımı ile tamamlamak için de pek çok eğitim aldık! Helena Kuaför Denizli’de makyaj uygulamalarıyla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz… Doğal ve zarif güzelliğinizle göz kamaştırmanızı sağlayan işlemleri en doğru tekniklerle yapıyoruz!

Siz de Helena Kuaför iletişim formunu doldurarak en güzel anlarınızı güzelliğinizle taçlandırabilirsiniz. Denizli Merkezefendi kuaför salonları arasından bizi tercih ettiğinizde salonumuzda keyifli bir hazırlık süreci yaşayacağınızı da bilmelisiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntop Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:15/A Blok Denizli Merkezefendi Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.