Ceylan Varol Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Hakkında

Tam on beş yılı aşkın deneyimimiz ve işimize duyduğumuz aşkla Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Salon’u olarak kadınların hayatına güzellik katıyoruz. Şimdi de sizin düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarımızla ışıldayan bir güzelliğe ulaşmanız için, sizi salonumuza davet ediyoruz.

Açıldığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübemizi ve işimize duyduğumuz tutkuyu arkamıza alarak, sektörde size her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Ayrıca kendimizi daima bir adım ileri taşımak için düzenli olarak eğitimler alıyoruz ve sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmadan işimizi bitmiş saymıyoruz. Gelin saçınızıve makyajınızı hazırlarken yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün mekanınızı, tarzınızı ve daha birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Böylece bir bütün olarak sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını ve makyajını tasarlıyoruz. Kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak da kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda profesyonel cilt ve saç bakım işlemleri de uyguluyoruz. Düğün gününüzden önce gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarla düğününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. İyi bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Yaptığımız cilt bakım uygulamalarında cildinizi ölü derilerden, porlardan ve kirden arındırarak makyajınızın cildinizde daha pürüzsüz durmasını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Ceylan Varol Kuaför & Güzellik Denizli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz tüm tecrübemizi ve profesyonelliğimizi birleştirerek eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Saraylar Mah., Selçuk Cd. Polat İş Hanı No:27, Merkezefendi /Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.