Bülent Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Bülent Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Bülent Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Bülent Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Bülent Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bülent Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Bülent Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bülent Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Bülent Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Bülent Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Bülent Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bülent Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Bülent Saç Tasarım Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Bülent Saç Tasarım Denizli’ye davet ediyoruz.

Bülent Saç Tasarım olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Şimdiye kadar birçok gelinin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onları rüya gibi bir güzelliğe ulaştırdık. Müşterilerimizden aldığımız iyi referanslarla ve işimize duyduğumuz tutkuyla her zaman kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için sektördeki son trendleri yakından takip edip, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Hazırlıklarınızın sonunda aynada oluşan görüntünüz sizin yüzünüzde gülücükler oluşturmadan işimizi bitmiş saymıyoruz. Bunun için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi detaylıca öğreniyoruz. Gelin hazırlarınızın her sürecinde sizin hayallerinizin ötesine geçmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınız düğün gününüzde güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçı modelinizi gelinliğinize, düğün mekanınıza, tarzınıza, yüz şeklinize uygun olacak şekilde hazırlıyoruz ve hazırlıklarınızın her aşamasında özenle hareket ediyoruz.

Düğün gününüzde bambaşka bir güzelliğe sahip olmak isterseniz renklendirme ve kesim işlemlerinde size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için, olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın yumuşak ve ışıltılı bir görüntüye sahip olmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızı minik inciler, renkli çiçekler, ışıltılı taşlarla süsleyerek gelin saçınıza farklı bir güzellik katabiliyoruz.

Eğer siz de en özel gününüzde hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Bülent Saç Tasarım Merkezefendi/Denizli hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.