Bülent Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Bülent Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bülent Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bülent Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bülent Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bülent Saç Tasarım Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sizi Bülent Saç Tasarım Denizli’ye davet ediyoruz.

Bülent Saç Tasarım olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Şimdiye kadar birçok gelinin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onları rüya gibi bir güzelliğe ulaştırdık. Müşterilerimizden aldığımız iyi referanslarla ve işimize duyduğumuz tutkuyla her zaman kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için sektördeki son trendleri yakından takip edip, kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Hazırlıklarınızın sonunda aynada oluşan görüntünüz sizin yüzünüzde gülücükler oluşturmadan işimizi bitmiş saymıyoruz. Bunun için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi detaylıca öğreniyoruz. Gelin hazırlarınızın her sürecinde sizin hayallerinizin ötesine geçmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınız düğün gününüzde güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurdur. Bu nedenle gelin saçı modelinizi gelinliğinize, düğün mekanınıza, tarzınıza, yüz şeklinize uygun olacak şekilde hazırlıyoruz ve hazırlıklarınızın her aşamasında özenle hareket ediyoruz.

Düğün gününüzde bambaşka bir güzelliğe sahip olmak isterseniz renklendirme ve kesim işlemlerinde size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için, olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın yumuşak ve ışıltılı bir görüntüye sahip olmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızı minik inciler, renkli çiçekler, ışıltılı taşlarla süsleyerek gelin saçınıza farklı bir güzellik katabiliyoruz.

Eğer siz de en özel gününüzde hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Bülent Saç Tasarım Merkezefendi/Denizli hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.