Bengisu Kuaför

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Ekiple Tanışın

Bengisu Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Bengisu Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bengisu Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bengisu Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bengisu Kuaför Hakkında

Denizli’de güzelliğin adresi haline gelen salonumuzu uzun yıllardır işletiyoruz. Artık alanında bir marka haline gelen salonumuz Bengisu Kuaför Denizli merkezde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeyle birlikte artan bir tutkuyla işimizi yapmaya devam ediyoruz ve sürekli gelişen sektörümüze ayak uydurmak için dünyayı takip ediyoruz. Yeni gelişme ve uygulamalardan hemen haberdar oluyor, müşterilerimize sunmak için kısa sürede bünyemize kazandırıyoruz. Hiçbir masraftan kaçınmadan gerekli ekipman, ürün ve malzemeleri en kaliteli markalardan güvenle temin ediyoruz.

Salonumuzda her biri alanında uzman ve yetenekli butik bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve hepimiz kendi alanlarımızda hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm işlemleri dikkatle yapıyor ve %100 müşteri memnuniyetini kolayca sağlıyoruz. Kişisel bakımına önem veren herkes için pek çok sayıda işlemin bulunduğu geniş bir hizmet yelpazemiz mevcut. Bu uygulamalarımız arasında; saç tasarımı, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, mikro ve boncuk kaynak, perma, Brezilya fönü, keratin bakım, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok örnek bulunuyor. Aynı zamanda; kalıcı makyaj, microblading, deep eyeliner, kirpik lifting, kıl tekniği kaş kontür, altın ören kaş ölçüm ve tasarımı, cilt bakımı, dermapen, dudak dolgusu ve renklendirme gibi işlemlerimiz de konunun uzmanı tarafından özenle yapılıyor.

Özel gün ve organizasyonlara da hizmet veriyor ve gelinler başta olmak üzere her kadını organizasyonlara hazırlıyoruz. Düğün gibi önemli günlerinde gelinlerimizi en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Onları tam istedikleri gibi saç modeli ve makyajla tam zamanında hazırlıyor, stressiz bir şekilde güne başlamalarını sağlıyoruz.

En özel gününüz için kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Denizli merkez kuaförleri arasında Bengisu Kuaför olarak bizi tercih edebilirsiniz. Yandaki formu doldurup detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İlbade, Yeşilköy Cd. No:3 D:B, 20010 Merkez/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.