L'adresse Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

L'adresse Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

L'adresse Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

L'adresse Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

L'adresse Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

L'adresse Kuaför Hakkında

En önemli gününüzü bir düşünün. Düğün gününüz! Nasıl görünmek ve yıllar sonra nasıl hatırlanmak istediğinizi düşünün. Eşiniz ile birlikte salondan giriş yaparken tüm hayran bakışların üzerinizde olmasını, sanki bir masaldaymışsınız ve bu masalın kahramanıymışsınız edasıyla kırmızı halıdan yürüyüşünüzü hayal edin. İşte bu düşlerin hepsinde kendinizi içinde kusursuz hissedeceğiniz bir gelinlikle düşünüyorsanız, L’adresse Kuaför gelinliklerinden birini tercih etmişsinizdir.

Özellikle telafisi olmayan bu özel günlerde alacağınız hizmetin eksiksiz olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden de kalitemizi her detayda hissettirmeyi amaçlıyor, memnuniyet odaklı prensibimizle yanınızda oluyoruz. Kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerimizde sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Bu anlayışımız da Çankaya’daki en iyi kuaförler arasında olmamızı sağlıyor.

Saç ve makyaj işlemleri için önce gelin adaylarımızla konuşuyor, neler istediklerini, tarzlarını ve akıllarındakileri öğreniyoruz. Bu da hizmetlerimize ne şekilde yön vermemiz gerektiğini belirliyor. Eğer herhangi bir model düşünceleri yoksa, son yıllarda sıkça tercih edilen saç ve makyajları pek çok detaya dikkat ederek sunuyoruz. Bu detaylar küçük gibi görünen ama aslında görünümünüzü çok etkileyeceğini düşündüğümüz konulardan oluşuyor. Mesela; saç uzunluğunuz, gelinlik modeliniz, duvağınız, vücut yapınız, yüz hatlarınız, hatta ve hatta düğün konseptiniz. Tüm bunları öğrendikten sonra en çok tercih edilen modelleri sunuyor ve güzel bir gelin olmanız için gerekli hazırlıklara başlıyoruz.

Makyajınızı yapmadan önce çok daha canlı görünmesi ve kalıcılığını artırması için özel hazırladığımız bazlar ile yüzünüzü temizliyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra ise gün boyunca ilk halini koruması için kaliteli spreyler kullanıyoruz.

Sadece saç ve makyaj hizmetimizle değil, takma kirpik, manikür, pedikür, takma tırnak gibi imkânlarımızla da yanınızda oluyor, güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyoruz. Hem de istediğiniz tarz ve renkler ile!

Düğününüze bizimle hazırlanmak ve hakkımızda daha da fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.