Shine Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Shine Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Shine Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Shine Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Shine Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Shine Kuaför & Güzellik Hakkında

Uzun süredir planladığınız düğününüzde hiçbir sorun yaşamak istemeyeceğinizi biliyoruz. Telafisi olmayan bugünlerde herhangi bir pişmanlık yaşamamak için Shine Kuaför Adana’da hizmetinizde!

Shine Kuaför & Güzellik olarak 2017’de faaliyet göstermeye başladık. İlk günkü heyecan ve tutkumuzu şu an sahip olduğumuz tecrübelerle birleştiriyor, gelin adaylarımızla paylaşıyoruz. İstek ve beklentilerinize yanıt verebilmek adına sektörü, modayı ve trendleri yakından takip ediyoruz. Her talebinizi koşulsuz ve şartsız yerine getirebilmek için hassasiyetle çalışıyoruz. Adana kuaförlerinden ayrılmak ve çiftlerin ilk tercihleri arasında kalmaya devam etmek için bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tüm işlemlerinizle ilgilenecek 5 kişilik bir ekibimiz bulunuyor. Sıcakkanlı ve samimi kadromuz buradan uğurlandığınız âna kadar devamlı yanınızda oluyor. Her işlemde içinizin rahat olması hedefleniyor, aklınızdakinin yansıtılması hedefleniyor.

Gelin adaylarımızı bu özel günde yalnız bırakmak istemeyen yakınlarına da hizmet verebiliyoruz. Düğün gününde sayı sınırı olmadan hizmet verdiğimiz saat sınırları içinde çalışıyor, bizi tercih eden herkesin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz.

Düğünlerin yoğun olduğu günler olan hafta sonları faaliyet gösteriyoruz. Salı günü kapalı olan salonumuz Pazar günü 09.00 ile 18.00 arasında, diğer günler ise 07.30 ile 20.00 arasında kesintisiz faaliyet gösteriyor. Hayatınızdaki güzel anların hepsi için bizi bu saatler ve bu günler içinde istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Sadece saç ve makyajla sınırlı kalmıyor, manikür, pedikür, kalıcı oje ve çeşitli bakım işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile de hem size hem de cebinize hitap ediyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gürselpaşa, A Blok Zemin 121/B 75001. Sokak, Olivepark Sit, 01200 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.