Saloon Ethem Dağ

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Saloon Ethem Dağ Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Ethem Dağ Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Ethem Dağ Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Ethem Dağ Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Ethem Dağ Hakkında

Adana’da 2005 yılından beri güzellik sektöründe faaliyette olduğumuz Saloon Ethem Dağ isimli yerimizde bugüne kadar çok sayıda gelin adayına saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz. Bir kuaför salonundan beklediğiniz her hizmeti sunduğumuz ve sizi hayallerinizdeki gibi bir gelin olmanıza aracılık ettiğimiz yerimize sizi davet ediyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Birbirinden deneyimli 6 kişiden oluşan kadromuzla hem saçınızda hem de makyajınızda harikalar yaratıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir tutum benimseyerek bunu çalışmalarımızda yansıtıyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek kendimizi tanıtıyoruz. Düğün konseptinizden gelinlik modelinize kadar ne kadar detay varsa hepsini ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Aile ortamı sıcaklığında bir atmosfer sizinle vakit geçiriyoruz. Sizden önce bizi tercih etmiş gelin adaylarımıza yaptığımız çalışmalardan size de bahsederek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Maşa, örgü ve fön gibi saça şekil veren işlemleri uyguluyoruz. Yaptığımız işlemlerden sonra topuz ya da salık bir saç stili görünümüne kavuşturarak Adana gelin saçı kuaförleri arasındaki iddialı duruşumuzu koruyoruz.

Makyaj yapımı kısmında da saç hazırlığınızda nasıl özenli bir çalışma yapıyorsak aynı şekilde devam ediyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak cildinizi koruyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici spreyle de makyajın kalıcı olmasını sağlıyoruz. Yapaylıktan uzak doğal tonlarda makyaj yapmayı tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Aydınlatıcı ve kontur gibi makyaj hilelerini uyguluyoruz. Bakışlarınıza etkileyicilik katıyoruz. Kaşlarınıza kalemle şekil veriyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında isminden daima söz ettiren salonumuzda keyif dolu bir hazırlık süreci yaşamak ve düşlediğiniz geline dönüşmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Hem sunduğumuz imkanları öğrenmek hem de hem de fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna basmayı unutmayınız.

İletişim

 • Adres:

  Pınar Mah. Şehit Er Ayhan Güngör Sok. İnci Bulvar Sit. B Blok No:9/1A Seyhan, Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.