Murat Tatlı Beauty Center

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Murat Tatlı Beauty Center Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Murat Tatlı Beauty Center Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Murat Tatlı Beauty Center Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Murat Tatlı Beauty Center Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20

Murat Tatlı Beauty Center Hakkında

Güzellik merkezimiz Murat Tatlı Kuaför Adana Seyhan’da çok yönlü hizmetlerin sunulduğu büyük bir kompleks. 1.000 metrekarelik alanımızda kadın, erkek ve çocuklar için ayrı olarak düzenlenmiş bölümlerimiz bulunuyor. Kadın bölümünde; 7 saç kesim alanı, 2’şer saç yıkama ve manikür bölümleri, lazer ve solaryum odaları mevcut. Erkek bölümünde ise; 12 tıraş alanı, 3 VIP oda, 3 manikür odası, lazer, cilt bakım ve solaryum odaları ve çocuk bölümü var.

Deneyim

Markamızın kurucusu Murat Tatlı 1981’de henüz 9 yaşındayken çırak olarak kuaförlük mesleğine adım attı ve yıllar içerisinde şehrin en iyi kuaförlerinde çalışarak deneyim kazandı. Gerekli hazırlıkları tamamlayarak 1997 yılında Gazipaşa’da ilk kuaför salonunu, ardından 2002 yılında daha iyi imkanlara sahip 300 metrekarelik başka bir salonu kurdu. 2019’da ise Murat Tatlı Beauty Center’ı faaliyete geçirdi.

Hizmetler

Güzellik merkezimizde gelin ve damatlar için özel gün hazırlığı hizmeti veriyoruz. Salonumuzun bu alanda deneyimli kuaförleri ve makyözlerini görevlendirerek gelin odasında gelinimizi hazırlıyoruz. Damatlar için de banyolu özel odamız bulunuyor, burada tecrübeli berberimizi damat tıraşı ve saç tasarımı için görevlendiriyoruz. Eğer çiftimiz dilerse ev veya düğün mekanlarına ekibimizi yönlendirerek hazırlıklarını yapıyoruz.
Aynı zamanda güzellik ve kişisel bakım alanlarında da geniş yelpazede hizmet veriyoruz.

Kadınlar için;
-Saç kesimi ve boyama işlemleri,
-Saç bakımı ve kalıcı uygulamalar,
-Lazer ve solaryum uygulamaları,
-El ve ayak bakım hizmetleri

Erkekler için;
-Saç ve sakal kesim,
-Saç şekillendirme işlemleri,
-Saç ve yüz bakımı uygulamaları gibi hizmetler sunuyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Murat Tatlı Beauty Center ekibi olarak gelin hazırlıkları için her sezon yeni çıkan saç kreasyonları ve trendlerini takip ediyoruz. Son dönemde genellikle dalgalı açık modeller, dağınık veya ense topuzları gibi doğal gelin başları yapıyoruz. Eğer bir fotoğrafı ile gelinirse hazır modeli birebir şekilde uyguluyoruz. Makyaj içinse ten rengine uygun doğal tonlar kullanıyor, gelinin yüz hatlarını öne çıkaracak makyaj stilleri uyguluyoruz.

Gelin ve damat olarak aynı binada hazırlanmak ve hemen bir araya gelerek fotoğraf çekimi veya düğün mekanınıza geçmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Tek kişilik odalarda saç ve makyajınız tamamlanırken kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Randevu veya fiyat bilgisi için sayfa üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Büyük ekibi ve geniş hizmet çeşitliliği ile Murat Tatlı Adana’da sizi bekliyor.

İletişim

 • Adres:

  Cemal Paşa Mah. Toros Cad. Sular Apt. Zemin Kat 12/B Seyhan/ Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Murat Tatlı Beauty Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.