Mehmet Karakuş Hair Designer

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mehmet Karakuş Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mehmet Karakuş Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Karakuş Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet Karakuş Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet Karakuş Hair Designer Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de hazırlık süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sırasıyla ayarlıyor musunuz? O halde şimdiden tebrik ediyor, kusursuz bir organizasyonla dünyaevine girmenizi diliyorum. Eğer sırası geldiyse ve Adana'da gelin başı için kuaför veya bir uzman arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Arayışınız sona ermiş olabilir çünkü bendeniz Mehmet Karakuş olarak bu konuda size yardımcı olabileceğime inanıyorum. Size kendimden ve sunduğum hizmetlerden bahsederek karar verme aşamanıza yardımcı olmak istiyorum.

Bendeniz, uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet eden ve alanında profesyonelleşmiş bir saç artistiyim. Sürekli olarak kendimi geliştirmek ve rehavete kapılmaksızın yeteneklerimi zinde tutmak için gereken her şeyi yapıyorum. Güzellik anlayışının ve trendlerinin sürekli olarak değiştiğini hem bilip hem de yıllar içerisinde bunu gözlemlemiş olduğum için yenilikleri yakalamaya çalışıyorum. Bu uğurda hem dünya hem de Türkiye çapında kendini kanıtlamış uzmanları takip ediyorum.

Bir saç stilisti olarak; hem tasarım hem kesim hem de renklendirme konusunda uzmanlığa sahibim. Bu sebeple bana teslim edilen bir saçı alıp keserek, boyayarak ve şekillendirerek baştan yaratabiliyorum. Aynı zamanda gelin saçı konusunda da oldukça tecrübeliyim. Hayatının en özel günü için hazırlanmak ve en güzel halleriyle önce müstakbel eşinin sonra da sevdiklerinin karşısına çıkmak isteyen gelinleri hazırlıyorum.

Beni tercih ederseniz saçınızın hayal ettiğinizden de güzel olacağından emin olabilirsiniz. İster bana hazır bir model sunarak aynısı isteyin isterseniz de özgün bir model hiç fark etmez, iki ihtimalde de saçlarınızı size en çok yakışacak şekilde yapacağımdan şüpheniz olmasın. Üstelik model konusunda hem gelinliğinize hem düğün konseptinize hem de mevsim şartlarına göre gerekli yönlendirmeyi de yaparım.

Hepsi ve daha fazlası için ben Mehmet Karakuş Adanalı gelin adaylarını bekliyorum. Bana ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.