Mehmet Karakuş Hair Designer

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Mehmet Karakuş Hair Designer Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mehmet Karakuş Hair Designer Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mehmet Karakuş Hair Designer Sık Sorulan Sorular

Mehmet Karakuş Hair Designer gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mehmet Karakuş Hair Designer gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mehmet Karakuş Hair Designer gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mehmet Karakuş Hair Designer gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mehmet Karakuş Hair Designer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mehmet Karakuş Hair Designer şehir dışında hizmet veriyor.


Mehmet Karakuş Hair Designer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Karakuş Hair Designer ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mehmet Karakuş Hair Designer Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de hazırlık süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sırasıyla ayarlıyor musunuz? O halde şimdiden tebrik ediyor, kusursuz bir organizasyonla dünyaevine girmenizi diliyorum. Eğer sırası geldiyse ve Adana'da gelin başı için kuaför veya bir uzman arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Arayışınız sona ermiş olabilir çünkü bendeniz Mehmet Karakuş olarak bu konuda size yardımcı olabileceğime inanıyorum. Size kendimden ve sunduğum hizmetlerden bahsederek karar verme aşamanıza yardımcı olmak istiyorum.

Bendeniz, uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet eden ve alanında profesyonelleşmiş bir saç artistiyim. Sürekli olarak kendimi geliştirmek ve rehavete kapılmaksızın yeteneklerimi zinde tutmak için gereken her şeyi yapıyorum. Güzellik anlayışının ve trendlerinin sürekli olarak değiştiğini hem bilip hem de yıllar içerisinde bunu gözlemlemiş olduğum için yenilikleri yakalamaya çalışıyorum. Bu uğurda hem dünya hem de Türkiye çapında kendini kanıtlamış uzmanları takip ediyorum.

Bir saç stilisti olarak; hem tasarım hem kesim hem de renklendirme konusunda uzmanlığa sahibim. Bu sebeple bana teslim edilen bir saçı alıp keserek, boyayarak ve şekillendirerek baştan yaratabiliyorum. Aynı zamanda gelin saçı konusunda da oldukça tecrübeliyim. Hayatının en özel günü için hazırlanmak ve en güzel halleriyle önce müstakbel eşinin sonra da sevdiklerinin karşısına çıkmak isteyen gelinleri hazırlıyorum.

Beni tercih ederseniz saçınızın hayal ettiğinizden de güzel olacağından emin olabilirsiniz. İster bana hazır bir model sunarak aynısı isteyin isterseniz de özgün bir model hiç fark etmez, iki ihtimalde de saçlarınızı size en çok yakışacak şekilde yapacağımdan şüpheniz olmasın. Üstelik model konusunda hem gelinliğinize hem düğün konseptinize hem de mevsim şartlarına göre gerekli yönlendirmeyi de yaparım.

Hepsi ve daha fazlası için ben Mehmet Karakuş Adanalı gelin adaylarını bekliyorum. Bana ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.