Gelin Saçı ve Makyajı Adana

Kuaför Oktay Ünaldı

Firma kapanmıştır
  • Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL

Kuaför Oktay Ünaldı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Kuaför Oktay Ünaldı Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Kuaför Oktay Ünaldı Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Oktay Ünaldı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Oktay Ünaldı ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Oktay Ünaldı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Oktay Ünaldı şehir dışında hizmet vermiyor.

Kuaför Oktay Ünaldı gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Oktay Ünaldı gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kuaför Oktay Ünaldı gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Oktay Ünaldı gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Kuaför Oktay Ünaldı Hakkında

Güler yüzlü ekibimiz, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile sizi düğününüze mutlu bir şekilde uğurlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Oktay Ünaldı Kuaför olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir hazırlık süreci geçirecek, kalitemizi her detayda fark edeceksiniz.

Gelin adaylarımızı salonumuzda ağırlamaya başladığımız ilk günden beri, istek ve beklentilerine öncelik veriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyor, tarzlarına ve zevklerine hitap ederek saç – makyaj modelleri öneriyoruz. Hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak buradan ayrılmanızı amaçlıyor, en mutlu gününüzde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz.

Değişen modayı ve sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, en çok tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uyguluyoruz. Dilerseniz sizi önce bir provaya alıyor, nasıl bir görünüme sahip olacağınızı hep birlikte görüyoruz. Her işlemde mutluluğunuzu sağlıyor, içinizin rahat olmasını hedefliyoruz.

Saç ve makyaj modelinizi belirlerken pek çok kriteri de göz önünde bulunduruyoruz. Öncelikli olarak tarzınız ve zevklerinize uygun modeller öneriyor, sonrasında ise saç renginiz, saç uzunluğunuz, ten renginiz, yüz hatlarınız, gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınız gibi detayları ön planda tutuyoruz. Düğününüzde tamamen uyumlu görünecek, sevdiklerinizi etkileyeceksiniz.

İşlemlerimizi uygulamadan önce saçınıza keratin bakım gerçekleştiriyor, sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Cildiniz için ise özel kremler kullanıyor, yüzünüzü pürüzsüz bir hale getirerek çok daha parlak görünmesini sağlıyoruz. Salonumuzda bulunan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite ve sağlık açısından onaylı olduklarını belirtelim.

Değişimin adresi Oktay Ünaldı, hayatınızın en özel gününde kusursuz görünmeniz için hazır! Eğer kuaför tercihinizi bizden yana kullanmak ve hakkımızda daha çok bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.