İmaj Pınar Kuaför

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

İmaj Pınar Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İmaj Pınar Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İmaj Pınar Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İmaj Pınar Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İmaj Pınar Kuaför Hakkında

Sloganımız olan “Güzel ve bakımlı olmak her kadının hakkıdır.” cümlesinden yola çıktık ve bu yolda hala ilk günkü hevesimizle ilerlemeye devam ediyoruz. Adana’nın en nezih ve merkezi konumlarından birinde açtığımız salonumuz İmaj Pınar Kuaför ile uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Güler yüzlülük ve samimiyetle konuklarımıza yaklaşıyor, ihtiyaç duydukları hizmetleri en iyi şekilde vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Salonumuzda başta kurucumuz Pınar Hanım olmak üzere tecrübeli, yetenekli ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Herkes kendi alanında oldukça uzman ve bu sayede günümüzde bir kuaförden beklenebilecek hizmetlerin tamamını ve hatta daha fazlasını dahi bünyemizde bulunduruyoruz. Örnek verecek olursak; saç botoksu, keratin bakım, ombre ve sombre, profesyonel ve günlük makyaj, kesim, saç tasarım, boya, manikür ve pedikür, kalıcı oje, kaş kontür, buz lazer, ağda, kalıcı makyaj, fön, topuz, örgü çeşitleri, cilt bakımı ve benzeri pek çok işlemi sayabiliriz.

İşlemlerimiz sırasında hem hijyene dikkat ediyor hem de ürünlerimizin kalitesini önemsiyoruz. Güvenilir markaların sevilen ürünlerini tercih ediyor bu sayede de işlemlerimizin mükemmelliğinden emin oluyoruz. Mükemmellik demişken bahsedelim, salonumuzda özel gün ve organizasyonlar için de özenli görünümlere sahip olmak isteyen kadınların hazırlıklarına yardımcı oluyoruz.

Düğünler, isteme ve söz merasimleri, nişan törenleri ve kına geceleri de bunların başında geliyor. Gelinlerimizi salonumuzda büyük bir ilgi alakayla karşılıyor ve onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Saç tasarımında yılın en moda saç modellerinden fikirler sunuyor, seçtikleri veya zaten daha önceden karar vermiş oldukları modeli yapıyoruz. Profesyonel makyajda ise kalıcılığa, yün hatlarına ve doğal tonlar kullanımına çok önem veriyoruz.

Salonumuz İmaj Pınar Kuaför Adana telefon numarası ve iletişim bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çınarlı, Ziyapaşa Blv. No:76, 01120 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.