İbrahim Pelik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İbrahim Pelik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İbrahim Pelik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İbrahim Pelik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İbrahim Pelik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

İbrahim Pelik Hakkında

Kusursuz bir gelin olmak için profesyonel bir dokunuşa ihtiyaç duyduğunuz her an İbrahim Pelik’n muhteşem ekibi olarak Adana’da size tüm ustalığımızla hizmet veriyoruz. Her şeyin eksiksiz ilerlediği keyifli bir süreç yaşamanız için profesyonel ekibimizle birlikte size yardımcı oluyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyor ve size tüm samimiyetimizle destek oluyoruz. Gelin başı ve makyajı hizmetimize ek olarak renklendirme ve saç kaynağı hizmetleri sunarak düğün öncesi farklı bir imaja bürünmenizi sağlıyoruz.

Her zaman doğallıktan yana bir ekibiz. Hem kusursuz hem de bir o kadar doğal görünmenizi istiyoruz. Adana’da en iyi kuaförler arasında gösterilen İbrahim Pelik Kuaför Salonu’nun içerisinde daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Saçınızı ve makyajını büyük bir özenle yapıyoruz. Alanında deneyimli, iyi eğitim almış kişilerle birlikte çalıştığımız için size özel bir stil belirliyor ve başarıyla uyguluyoruz.

Düğün öncesi sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak düğün konseptinizden gelinlik modelinize kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. Bugüne kadar tüm ustalığımızı konuşturarak yaptığımız saç modellerinin görsellerini size de göstererek içlerinden beğendikleriniz üzerine konuşuyoruz. Kendinizi hayal ettiğiniz gelin görünümünü bize anlatmanızı istiyoruz. İşimiz düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek olduğu için size en çok yakışacak tarzları başarıyla uyguluyoruz. Kıvırcık bukleler, kalın maşa yapılmış su dalgaları, kırık fönler, örgülerle saçınızın zemini hazırlıyoruz. Hazırladığımız saçlarınızı ister salık isterseniz de topuz olarak kullanabilirsiniz.

Sıra makyaja geldiğinde ise yüz hatlarınızı ön plana çıkararak etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kirpiklerinizi, kaşlarınızı ve dudak çizgilerinizi ön plana çıkarıyoruz. Doğal görünümlü yoğun bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş, 64014. Sokak No:5, 01130 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İbrahim Pelik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.